Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kamionosok, ki tudtok szállni...

Kamionosok, ki tudtok szállni a jó fizetésből miután már nem akartok tovább bent lenni a kamionba? Hogyan?

Figyelt kérdés
2019. szept. 19. 23:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én akiket ismerek kamionosok, ők befektettek.

Volt aki földet vett, volt aki kocsmát.

2019. szept. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ki lehet szállni ha spórolsz. 2 év alatt spóroltam 10 milliót már nem kell sok a lakásvásárláshoz utána meg elég a havi 300 ezres fizu is.
2019. szept. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Úgy ne szállj ki, hogy se félretett pénzed, se valami másik szakmád, iskolád, tudásod nincs, amivel kezdhetnél utána valamit helyette.


Ahogy mondtad a munkát már nem szereted, de a fizetést már megszoktad. Tegyél azért, hogy miután szakmát váltasz, utána is tudj majd ennyit vagy közel ennyit keresni mással.

2019. szept. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Akiket ismerek, nem szálltak ki. Berendezkedtek erre az életmódra a nagy fizetés meg erős visszatartó erő.
2019. szept. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Meglévő házzal és autóval illetbe félretett pénzel gondoltam a váltást igen, viszont, ha nincs az embernek szakmája akkor a gyárakon kívül nem igazán tud máshova menni dolgozni.
2019. szept. 20. 09:10
 6/15 A kérdező kommentje:
2-es a 300ezres fizut hogy érted? Miből lenne?
2019. szept. 20. 09:10
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyat aki nem szállt ki, mai napig fejleszti a házát, plusz befektetik a pénzüket. Van aki meg átállt helyi fuvarozásra, otthon is lehet és pénze is van.
2019. szept. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Munkával nincs bajom, inkább ugye a szokásossal, hogy lényegében semmi életem nem lenne a kamionozás miatt (kicsit nyersen fogalmazva) Ingatlanokba fektetnékbe kiadni albérletbe, de azért ahhoz hogy azok hozzanak normál mennyiségű pénzt kell egy pár és beszéltem 1-2 emberrel akinek van több is és mondták hogy benne van a pakliba, hogy lényegében mindig van 1-2 olyan ingatlanjuk, ami sose hoz pénzt, mert nem fizetnek stb.
2019. szept. 20. 09:55
 9/15 A kérdező kommentje:
Belfőldezes se rossz csak napi hazajáros munkát nem egyszerű találni (szerintem)
2019. szept. 20. 09:55
 10/15 anonim ***** válasza:
Leteszel egy d jogsit es busz
2019. szept. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!