Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Épületgépészként könnyen...

Épületgépészként könnyen lehet vállalkozást indítani?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el a sulit, 2 éves OKJ képzés.

Gépésztechnikus a végzettségem, de rájöttem, hogy ezzel sosem lesz normális megélhetésem.


A tervem az, hogy elvégzem a szakot, pár évet eltöltök munkahelyen, és betanulás után hirdetem magamat, mint háztartási szerelő, karbantartó.


Az épületgépész nagyon sok mindennel foglalkozik, és egyre nagyobb szükség lesz rájuk (megújuló energia, hőszigetelés, karbantartás, stb.), ezzel ellentétben egyre kevesebb a szakember.


Pár millát még gyűjtenék (most van 2), és megnyitnám a

saját kis vállalkozásomat Budapesten, a magam ura lennék.


Kinek van tapasztalata ezen a téren?


2019. szept. 20. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó úton haladsz, az ilyen szakmunkásért verekedés van szinte országszerte. Persze aki nem ügyes, nem kitartó, kiszámíthatatla, beszámíthatatlan azt itt is elfelejtik, aztán nézegethet mert alig lesz bevétele.
2019. szept. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gond nélkül. Én a gépész alvállalkozóknak 1.5 év alatt 10 lakásra 11 M ftot fizettem. Kb 4-5 hónapot dolgozott nekem így alapvetően a havi 1.5-2 millió bejött neki ebből levonva a nevetséges költségeit azért havi 1-1.5 tuti összejött az nem olyan vészes.
2019. szept. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!