Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehet heti pár órára munkát...

Lehet heti pár órára munkát vállalni diákként?

Figyelt kérdés

Rettenetes órarend mellett szeretnék egy keveset keresni, hogy legalább a heti kaját tudjam belőle állni. 13 órát vettem fel és mellette nyelvtanfolyamra készülök. Konkrétan kedd délelőttön, és péntek délutánon (+ szombat) nem sok lehetőségem van, a péntek és szombat is persze kéthetente/háromhetente kiesik mivel haza kellene járnom.

Van olyan hely, ahova heti pár óráért felvesznek mint diákot?



2019. szept. 23. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Takarítás.
2019. szept. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tesco
2019. szept. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Klasszikus diákmelóbál is a hétvégéért nagyon meg kell küzdeni, mert mindenki akkor akar dolgozni. Illetve műszak szerint kell járni pl 14-22ig.

Akkor inkább beugrós munkákat keress, bárokban, kisboltban, ahol alkalmival jelentenek be (egyszerűsített foglalkoztatás), a munkáltatónak kb 1000 Ft öt kell utánad fizetnie, a véred pedig nap végén megkapod. A diákmunkánál pl kasszázásnál szeretik a viszonylag állandó embereket, de ha rád csak 2 hetente 1-2 napot lehet számítani, inkább olyat választanak, aki heti 3-4 napot is tud vállalni rendszeresen. Persze vannak eseti melók, de az vagy összejön vagy nem, de inkább nem.

2019. szept. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én tudok olyanokat, ahová szinte tényleg te választod meg, hogy mikor mész dolgozni, de ott is dolgozni kell heti minimum 20 órát. (Ilyen pl. a Telekomnál az ügyfélszolgálatos munka.)


Amúgy meg nem "kell" hazajárnod. Én az otthontól 100 km-re laktam, háztól házig 3 órára vonattal és nem voltak családi problémák sem, de csak 1-1,5 havonta jártam haza tanév közben. Ha a szüleid nem tudnak adni pénzt, akkor tuti biztos, hogy meg fogják érteni, hogy az ő látogatásuk helyett dolgoznod kell, hogy meg tudj élni a suli mellett.

2019. szept. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk kertápolás, vagy futópartner a fiamnak, amire szükségem lenne, ha debreceni vagy.
2019. szept. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok debreceni. Köszönöm a válaszokat. Sajnos mindenhol minimum 20 órára keresnek diákokat, nagyon ritkán találok olyan hirdetést, ahol ennél kevesebb lenne.
2019. szept. 28. 17:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne járj haza 2-3 hetente
2019. szept. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!