Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Data scientistként reális ez...

Monkeyface92 kérdése:

Data scientistként reális ez a bérigény?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szerintetek mennyi a munkáltatók által kigondolt bér egy data scientist pozira? Fizikus Bsc, Matek Msc-m van, összesen 4 év tapasztalatom van, igaz nem data scientistként, de az adatelemzés mindig a feladataim közé tartozott. Összesen fél évet dolgoztam egy külföldi cégnek távmunkában egy projekt részeként, ahol machine learning modeleket gyártottam és adattárházat építettem, ott nettó 620.000 ft-ot kerestem. Most egy csomó függőben lévő pályázatom van, és kíváncsi vagyok, hogy szerintetek a nettó 450.000 ft-os fizetési igény komolyan soknak számít-e? Az egyik banknál azt kérdezték, hogy juttatásokon kívül értem-e, mondom igen, erre mosolygott. Jó azért nem olyan nagyon komoly pozíciókat pályázok meg, ahol a leírásból is látszik, hogy 7 számjegyű összeg a fizetés, mert ahhoz még nincs elég tapasztalatom, de egy kevés tapasztalatot igénylő pozinál ez sok lenne?



2019. szept. 24. 18:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, és mindig azt mondom, hogy 450.000 -től
2019. szept. 24. 18:26
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Juniorkent rlevans tapasztalat nélkül teljesen irrealis
2019. szept. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Kérj többet, ilyen háttérrel ez kevés, a pozícióra is!
2019. szept. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25%
Azért mosolyog, mert ez kevés. Meg mert nem mondunk interjún nettó bérigényt.
2019. szept. 25. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez kb reàlis, de tudni kéne hogy eddig mit csinàltál, és milyen állásokra pályázol pontosan. Nem azért íron hogy mondd el részletesen, csak hogy emnyi info alapján nem lehet megmondani. Mennyire junior állásokra pàlyázol.. A cégek profilja mennyire fed át a korábbi munkahelyeddel.. stb. Ennél kevesebb és több is reális lehet. És bruttó bérigényt mondj.
2019. szept. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!