Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gazdaság menedzsment, logiszti...

Gazdaság menedzsment, logisztika, webdesigner, ez lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

20 éves GM-es hallgató vagyok, érdekel a logisztika és úgy érzem lenne "tehetségem" a webdesignerkedéshez.

Az lenne a kérdésem, hogy ezek valamilyen kombinációjából ki lehetne-e hozni valamit a valóságban?

Sokat gondolkoztam, de nem sikerült magamtól kitalálni semmi értelmeset, minden véleményt meghallgatók szívesen, remélem tudtok ajánlani valami érdekeset.

Köszönöm előre is!



2019. szept. 25. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
39%

Első lépésnek tisztázd, hogy melyik kategóriába teszed a kérdésed.

Addig értelmetlen minden más.

2019. szept. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

A logisztikát és a webdesignert hogy kapcsolod össze?

Őszintén szólva én nem látom ezt

(Logisztikában dolgozom)

2019. szept. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

Ha találsz ilyen céget, ahol beleférsz több feladatba, akkor is arra számíthatsz, hogy majd végezheted (kis túlzással) 2-3 ember munkáját 1 fizuért.


Jelenleg én is ezt csinálom, csak épp én kicsit frontend fejlesztő, kicsit backend frejlesztő, kicsit rendszergazda (webtárhely, levelezés, egyéb nyűg), kicsit webdesigner, kicsit marketinges.


Fizetésben pedig nincs honorálva eléggé.

2019. okt. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
64%
Indíts egy webshopot és a fent említett 3 munka mellé "kapsz" még párat. :D
2019. okt. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!