Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mekkora számot mondjak be...

Mekkora számot mondjak be fizetési igénynek interjún?

Figyelt kérdés

Logisztikus munkakör,pályakezdő, ellátásilánc menedzsment msc-vel Miskolcon.


A cégek nevei: Joyson safety system, Miskolc holding és TS hungária.


Köszi a választ előre is!



2019. szept. 27. 00:17
1 2
 1/17 anonim válasza:
21%
250gbp
2019. szept. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
41%
Bruttó 300 - 400.
2019. szept. 27. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
28%
Brutto 280
2019. szept. 27. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
27%
Én targoncás raktároskként szoktam azt mondani hogy nezmttóban meg szeretném keresni a nettó 300-at.
2019. szept. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
14%

Br 280?Ne vicceljünk már.Ez egy msc diploma.

A log msc diplomát eleve úgy kapod meg, ha van két nyelvvizsgád.



Br 400 ezret monhatsz.

Bp-n többet is mondhatnál.

2019. szept. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
Pályakezdőként vidéken? Ne vicceljünk már. Majd ha lesz némi tapasztalata, lehet 400 vruttókkal dobálózni, de egyelőre semmit nem tett le az asztalra.
2019. szept. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

400 bruttó nem sok pénz egy kezdő mesterdiplomásnak.


Én kezdőként, vidéken bsc gazdaságival , logisztika területen kaptam br 350-et.Ez volt 4 éve.


Azóta nőttek a fizuk.

2019. szept. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
24%

A pályakezdő diplomások tessék szíves figyelembe venni, hogy ahova jelentkeznek, ott mellettük fog ülni 3-4 másik ugyanilyen diplomás, ugyanebben a munkakörben, hosszú évek és cégek tapasztalataival.

Aki pályakezdő azt tanítgatni kell, ehhez kell egy plusz ember, aki kiesik a munkaritmusából mert betanít. Tessék gondolkodni rajta, hogy mégis milyen hasznot generál ezen időszak alatt egy pályakezdő? Semmit.

Ha betanult, akkor meg gyakoriak a gubancok, amik nemhogy hasznot, de ráfizetést hoznak egy cégnek, és megint plusz egy dolgozót, aki folyamatosan javítja ki a hibáit.

Reális a 280 brutto.


(Egy munkaadó)

2019. szept. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
55%

kedves Kérdőző, 5. hszóra ne hallgass! Sajnos nincs tapasztalatod, bár ez abból előny, hogy lehet formálni. Ahhoz pedig kell egy dolgozó, bár, ha van eleve mentor a cégben, akkor megvan a dolgozó.

5. hszó: miért lenne két nyelvvizsgája? Min. 1-nek kell lennie, és mint tudjuk, nyelvvizsga és nyelvtudás között hatalmas a különbség.

De az is lehet, hogy van a Kérdezőnek 2 nyelvvizsgája és eggyel még amúgy is foglalkozik.

Szerintem is reális a bruttó 280

A 8. hszóval is egyet értek.

2019. szept. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
29%

Ne csináljunk már úgy, mintha a mesterdiploma valami óriási dolog lenne. Pont annyit ér, mint korábban egy osztatlan képzéses diploma.


Nyilván vannak értelmes diplomások, akik tanultak is valamit, meg olyanok is, akik helyett más írta meg a szakdolgozatot. Ez talán kiderül az interjún, talán nem. A munkához való hozzáállásáról sem tud a munkáltató semmit. Magyarul totál zsákbamacska. Erre a 300-350 br kb rendben van, fentebb nem reális.

2019. szept. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!