Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy lehet valaki nemzetközi...

Hogy lehet valaki nemzetközi hegesztőmérnök és milyenek az elhelyezkedési lehetőségek, mennyit lehet keresni?

Figyelt kérdés

Én eddig ezeket tudom, de egészítsetek ki, illetve a tévedéseimet javítsátok!


Kell egy műszaki BSc diploma, műszaki területről teljesen mindegy, hogy melyik, de a leginkább szakirányú a gépészmérnöki... Kell egy nemzetközi hegesztőtechnológus oklevél és 2 év szakmai tapasztalat, aztán lehet jelentkezni a nemzetközi hegesztőmérnökire...


Amiket nem tudok:


Mit jelent a 2 év szakmai tapasztalat, konkrétan miket fogadnak el annak? Mennyire kell a területhez köthetőnek lennie?


Vicc, de sehol sem találom, a képzés oldalán sem, hogy az IWT (nemzetközi hegesztőtechnológus) képzés, illetve maga az IWE (nemzetközi hegesztőtmérnök) hány féléves...


Tényleg mindenhol a világon elfogadják?


Itthon például mennyit lehet vele keresni közvetlenül az oklevél megszerzése után?


Előre is nagyon köszönöm!



2019. szept. 28. 16:58
 1/2 A kérdező kommentje:

Bocsi! A nemzetközi hegesztőtechnológusiról tudom, hogy "minimum 20 hetes tanfolyam", bár azt még mindig nem tudom, hogy maximum mennyi lehet...


A nemzetközi hegesztőmérnöki idejéről nem tudok semmit.

2019. szept. 28. 17:05
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem msc is kell...
2019. nov. 15. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!