Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti hol pályáznátok meg egy...

Ti hol pályáznátok meg egy állást ha az üzletbe és a neten is ki van írva?

Figyelt kérdés

Autósbolt keres munkavállalót, nekem pont nincs munkám, láttam, hogy ki van náluk írva épp alkatrészt vettem, viszont mindenki foglalt volt, nem akartam zavarni.


Aztán hazajöttem, láttam, hogy neten is hírdetnek.


Menjek vissza önéletrajzzal vagy szokásos módon e-mailt írjak? Ti mit tennétek?


Én az e-mailt.. kicsit izgulós tipus vagyok és egyből személyesen dadognék, most ott is elkezdtem mikor fél szemmel láttam a hírdetést..


2019. szept. 30. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem személyesen jelentkezz. Vidd be az önéletrajzod. De ne hebegj habogj, végülis az interjún se vezet jóra, ha ott dadogsz. Ráadásul emberekkel kell együtt dolgozni, szóval hátrány, ha nem mersz megszólalni.
2019. szept. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mármint mögöttem és vártak és nem akartam ezzel húzni az időt.. most is ideged vagyok ez miatt. Régóta nézem konkrétan az ő állás hírdetéseit, meg is lepődtem, hogy keresnek embert, nagyon jó fej cégnek tűnik.
2019. szept. 30. 09:36
 3/5 A kérdező kommentje:
Hátrány bizony. Eléggé ráparáztam erre.
2019. szept. 30. 09:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Személyesen jobb lenne, nagyobb az esélyed, hiszen így már rögtön tudtok kommunkálni is.
2019. szept. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jelen esetben én is azt javaslom, hogy írd meg az önéletrajzodat és vidd be a boltba személyesen.


Az emailed egy lenne a 100 közül - azt lehet, elolvassák oszt annyi, mást választanak. de ha ki is választanak, akkor meg az interjún fog kiderülni, hogy dadogsz és ugyanúgy nem mész semmire.

Vegyél egy mély levegőt és kezdd el GYAKOROLNI az emberekkel való kommunikálást.

Ha mondjuk eladónak jelentkeznél, akkor főleg nem szerencsés, ha nem tudsz rendesen kommunikálni. Ne izgulj, csináld! :-)

2019. szept. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!