Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi lenne a következő lépés,...

Mi lenne a következő lépés, hogy magasabban kvalifikált legyek?

Figyelt kérdés

Valószinüleg idén megszerzem a nyelvvizsgámat, így lesz egy műszaki menedzser alapdiplomám.

De nem tudom, hogy mivel akarok még foglalkozni, csak nem akarom elveszíteni ha már minden vizsgám megvan.


Szóval most keresek melót.

De csak kellene valami cél, meg azért jó lenne 300.000 ezret keresni nem 130.000 -at.

Van 800.000 Ft megtakarításom.

Szóba jöhet még a jogosítvány, az is egy előny.

Mesterszak? Ott viszont gőzömsincs mi érdekel.


Dolgoztam gyárban, nyomdában ilyen szalag mellet. Nem az én világom.

És még irodában is. Na az meg főleg nem, nem bírok egy helyben ülni. Maga a szellemi munka jobban tetszik, csak nagyon izgága vagyok, szóval inkább egy gyárba fogok lehet menni most is, pedig hiába jobb egy tiszta iroda. Mindig fájt a hátam és a szemem.

Amúgy nem érdekel semmi, de nem szeretek itthon ülni sem.


27 F



2019. okt. 3. 16:15
 1/4 A kérdező kommentje:

Mondjuk ilyen munkaügyi ellenőr lennék, aki a cégeket bírságolja, mert kevés szünetet adnak a dolgozóknak.

Engem ugye keveset engedtek ki, és ezzel a munkakörrel 100%-osan tudnék azonosulni.

Tényleg ez lenne az amit őszintén szívből csinálnék.

És kiszabnám a büntetéseket.

2019. okt. 3. 16:17
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Valami kereskedelmi pozíció nem jöhet szóba ha ilyen pörgős vagy? Nem a boltosra gondolok, hanem inkább valami menedzser-kapcsolattartó félére.
2019. okt. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Először is, mi volt a specializációd műmen szakon?

Logisztika?Minőségbiztosítás vagy egyéb?



Ha nem szereted annyira a számítógép előtt ülős munkát, márpedig az "irodai" munkák többsége ilyen, akkor tényleg az értékesítés irányába kellene elmenned.


Vannak mérnök értékesítők vagy key-account menedzserek.

2019. okt. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Logisztika volt

Igazából a gép előtt ülés sem annyira gond, ha vannak olyan feladatok amikor fel lehet állni, vagy máshova kell menni stb.

Illetve az is fontos irodai és irodai munka között hogy mennyire sziszifuszi, jobb ha valamin gondolkodni kell, mint amikor csak egy papírról másolod az adatokat gépre... itt az volt a gond, hogy személyit szkennelni, az adatokat felírni gépre, meg 3 helyre ugyanazokat ilyen nagyon sziszifuszi munka volt tényleg


Vannak mérnök értékesítők vagy key-account menedzserek.


Ők mit is csinálnak pontosan?

2019. okt. 4. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!