Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fröccsöntő gyárban nehéz...

Fröccsöntő gyárban nehéz dolgozni?

Figyelt kérdés
Úgyértem, hogy miből áll azokat a gépeket kezelni, mennyire bonyolult? Oda asszem simán elég a 8 altalanos is akár, és ahova tervezek menni, ott idosebb buta falusiak is meloznak! Ha nekik megy akkor nekem is gondolom menne, csak hogy pontosan mit kell csinálni, az érdekelne

2019. okt. 4. 14:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2019. okt. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Fő jellemző, hogy egészségtelen.


Gozok, 50 fok a kemencenel, ahol kiveszed a szerszámot


Pár hónap alatt megtanulhato.

2019. okt. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szóval sz*r :( pedig lenne egy interjúm szerdán
2019. okt. 4. 18:36
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden munkahely szar. :D Csak valamelyik kicsit valamelyik nagyon. Szabad kíváncsiskodni hogy mennyi fizetést kínálnak egy ilyen helyen?
2019. okt. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

100 nettó az alap plusz a potlékokkal olyan 130-140 lenne meg. Talán 150. Plusz ugye a túlórák.

De ezért 3 műszakozni kell. Bár ez Baranya megye, azt ne felejtsük el. Mo gazdaságilag mára talán legszegényebb megyéje! Itt nem rossz annyira ez a pénz szerintem! Később ha bevállok nekik állítólag, akkor kerülhetek picit magasabb "rangba" is. Ott már lehet hogy 160-170 is meglenne. Ismerősünk ott melózik és ő állítása szerint 180 megvan neki kézbe (szalagsoron van asszem bár lehet a fröccsöntő részlegen!). Itt Baranyában szakmával sem lehet olyan hú de sokat keresni az a baj. Kisboltos eladó is max 130, ritkább esetben 140 körül keres.. Jó igaz, neki nincs pl 3 műszak. Borász haverom napi 9-10 órában melózik és 110-120 körül keres pl.

2019. okt. 4. 20:37
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Én is imádtam pl. Pécset, de sajnos ha ez a helyzet munka terén, akkor le kell lépni egy élhetőbb régióba minél előbb.
2019. okt. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Pécs egy gyönyörű város! Volt...

Minden lepusztult lett nagyon!

Emlékszem, régen még vidámpark is volt ott..

Egyetlen egy szép része van, talán a sétáló utca.

Könyörgöm, pl a Plazanak az oszlopairól már hullottak le a csempe darabok. Azt mondjuk tavaly asszem javították de nah mióta állt már úgy. De amúgy ezt mindenre levetíthetjük mert pl Pécsett a Tesco is pl baromi kihalt. Emlékszek hogy milyen volt az az áruház 2007-ben pl, és hogy milyen most.. Hát siralmas :D 10 év telt el pedig csak, és mégis mennyi minden változott.. De lehet csak én láttam akkor másképp a világot :D

2019. okt. 4. 21:11
 8/11 A kérdező kommentje:
Elkanyarodtam picit sry :(
2019. okt. 4. 21:13
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mennyire nőttél fel, hogy önálló életet élj és a saját életed kovácsává válj.


Tehát család, barátok nélkül, máshol. Amit ajánlottak, az viccnek is szar bér.


Húzz ki pár hónapot, aztán mellette tanulj meg Németül, aztán irány a nemetorszagimagyarok.de oldal.

2019. okt. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Irány külföld, mert itthon csökkenni fognak a bérek, ami a reálkereset illeti.


Eszem megáll, hogy jön a rengeteg unios tamogatas, van pénz böven a gazdaságban, de ez a sopredek kormany, mindent ellop.


Bár külföldön a szakma, plusz nyelvtudás a nyerő.

Ha 27 év alatti vagy, akkor Németországban tanulhatsz, duális képzésben szakmát. Bár nem tudom, mennyit változott a jogszabály.

2019. okt. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!