Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fröccsöntő gyárba tervezek...

Fröccsöntő gyárba tervezek mennni, milyen munkavédelmi maszkot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nagyon egészségtelen meló, és mindenképp szeretnék valami jó maszkot ami védene

Keret rá olyan 15-20K



2019. okt. 6. 03:06
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem egészségtelen, senki nem hord maszkot, vannak 20-25 éve itt dolgozók. Minden védőfelszerelést adni fog a cég.
2019. okt. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt amit a cég ad
2019. okt. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Olyat ajánlok, amilyet a cég ad. Ha ad, úgyis azt kötelező használni, ha meg nem ad, úgyis beléd fog kötni a munkavédelmis, hogy miért hordod. Egyébként meg a fröccsöntőüzemben jelenlévő egészségi kockázatok ellen nem a maszk a legjobb védekezés.
2019. okt. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem, és megfelelő felszerelés mellett mennyire karos a munka? Vagyis amit belelegzel nyilván..
2019. okt. 6. 15:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Na ne úgy képzeld el hogy jövőre már rákos leszel, akiket én ismerek azok nagyon sok éve végzik ezt a munkát védőfelszerelés nélkül és legtöbbjük tüdőrákos. Mi az hogy nem vehetek fel maszkot? Majd kényszerít a munkavédelmis hogy márpedig te belélegzed azt a sz*rt ha tetszik ha nem?
2019. okt. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

1. Ki írt olyat, hogy nem vehetek fel maszkot? Én tuti nem! Én egy kérdést tettem fel, hogy azt lehet e, hogyha a cég nem ad, bár ilyen ne legyen, akkor én vehetek e magamnak egy sajátot és használhatom is e ott.. (mert nem tudom hogy erre van e szabály sry.)

2. Az hogy félek a ráktól, és más betegségtől, ez miért is baj? Egyébként max jövő februárig vagy márciusig tervezek maradni itt.

3. Engem igazából az érdekelne, hogy normális felszerelés mellett mennyire egészségtelen a meló.. (kiskoromban pl asztmás is voltam szóval..)

4. Neked pedig kedves utolsó! Egyrészt igen, írtál már a másik kérdésem alá is, másrészt ott nem említetted azt úgy külön, hogy bezáratják a gyárat is, illetve hogy semmi felszerelésük nincs a nyomorultaknak! Akkor már más a helyzet! Te valami olyasmit írtál hogy batyád ilyen helyen melózik, és hogy ott szeretné hagyni, mert sorba derülnek ki az emberekről, hogy valamilyen rákjuk van! (Igaz hogy utána beszéltünk priviben, de a kérdést már én előtte kiírtam). Nyilván mikor ezt írtad, akkor elkapott egy kis bizonytalanság először, de szerintem ez érthető!

Egyébként köszi mindenkinek a választ!

2019. okt. 7. 01:53
 7/9 A kérdező kommentje:
Márha tevagy az, akivel írtam, de a 72% miatt gondolom igen. Ha nem, akkor elnézést!
2019. okt. 7. 01:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Tökre félre értettél engem. Igen én vagyok az akivel írtál. A 3as válaszoló írta hogy a munkavédelmis belédköt majd hogy miért hordod a védőfelszerelést. Csak ezért mondtam hogy nehogy már ne hordhasd. Egyébként nem egészségtelen maga a munka csak gondoskodj magadnak megfelelő maszkról, ha a munkáltató nem biztosít, mert sajnos nem mindenhol adnak. Munkavédelmi eszközös boltokban biztos hogy tudnak ajánlani jót és azért ennyi pénzből már minőségit kapsz. Tesómék nem kapnak semmilyen maszkot, aki akar vesz magának, nem fognak szólni ha felveszed.
2019. okt. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oh, tényleg kicsit félreértettem a dolgokat.! Bocsikaa
2019. okt. 7. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!