Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi lehet egy 60 éves...

Mennyi lehet egy 60 éves óvónő fizetése egy Pest Megyei községben?

Figyelt kérdés

Tanítói, óvónői főiskolai és posztgraduális - szintén pedagógusi, felnőttképzési - egyetemi diplomával, 39 év munkaviszony után.

Jó lenne személyes tapasztalat alapján választ kapni!



#óvónők-illetménye
2019. okt. 7. 16:07
 1/8 anonim válasza:
72%

200.000 nettó. Anyámé ennyi legalábbis. 2 éve van nyugdíjig.


Ha óvodavezető, akkor duplája kb.

2019. okt. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

2019-10-07 - 16:09:

Köszönöm szépen. Kíváncsi lennék más konkrét számokra is!

2019. okt. 7. 17:30
 3/8 anonim ***** válasza:
41%

Elnézést az offért: a kezdő bérre viszont -javaslom- inkább ne kérdezz rá, különben kiszaladnál a világból... Mindez szakmai továbbképzésekkel, gyakran meg nem fizetett túlórákkal, napi 7 óra, plusz otthoni munkával (adminisztráció, ütemtervek, és eszközkészítés), anyagi és erkölcsi megbecsülés hiánya közepette...


Miközben az óvodapedagógus (jó esetben) egyénileg is foglalkozik a gyermekekkel, nem úgy, mint az iskolában, valamint az érzelmi intelligenciát mint kiemelt tényezőt is fejlesztik (indirekten), ami szintén hiányzik az iskolai nevelésből.


Magánóvodákban meg nem ritka a 12 órázás, alig magasabb bérért, mint államiban...

2019. okt. 10. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2019-10-10 01:52

Ezt a választ is köszönöm. Tulajdonképpen csak a fáradozást és a megtisztelést, mert további konkrét számot nem tudtam meg! :-(

2019. okt. 10. 16:29
 5/8 anonim ***** válasza:
14%
Hagyjuk már, aki 60 éves az 200 nettonál többet keres. Ezek bértáblán vannak, évente emelkedik a fizetés.
2019. nov. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

2019-11-20 11:48:

„Hagyjuk már" a szakmai bértáblázatot és a kozmetikázott statisztikai adatokat! Kérdésem kiírásakor konkrét, személyes tapasztalatokat kértem!

2019. nov. 20. 19:19
 7/8 anonim ***** válasza:
12%

Ez már nem kérdés, hanem követelőzés.


Ilyen hangnemért választ nem érdemelsz.


Más buxájában + ne turkálj!

2020. febr. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Mit kell hagyni a bértáblázaton, mikor az ott van?

Én is dolgoztam közalkalmazottként. Aki 60 éves az már kb 35 éve a pályán van. Maximális fizetést kap. 200 nettó felett. Még mindig nem túl sok, egyáltalán nem sok, de ennyi. A többi siránkozás. Mindenki ugyanannyi pénzt kap aki közalkalmazott.

2020. febr. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!