Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan írjam bele az önéletraj...

Hogyan írjam bele az önéletrajzomba, hogy passzív bevételem volt 5 évig a családi vállalkozásunknál?

2014-ben volt munkahelyem legutóbb, azóta a családi vállalkozásunkban tevékenykedtem (kb. semmit csináltam). Építőipari kivitelezés. Valamit kellene írni erre az 5 évre. 28 éves nő vagyok.
2019. okt. 7. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Hát ne azt írd, hogy apu eltartott tényleg.

Hanem a kb semmiből a kb-t próbáld meg kiszínezni. Olyan dolgokat amiket azért csinálgattál és tudod mi fán terem

A passzív bevétel egyébként nem ezt jelenti, szóval nehogy ezt elsüsd egy interjún.

2019. okt. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Családi vállalkozásnál tevékenykedtem, de mit? Ez lenne a kérdés igazából. Azt nem írhatom, hogy ki van adva ingatlanunk és abból életem, közben utazgattam, mert ehhez volt kedvem. Erre értettem a passzív bevételt. Sima BSc-m van az IBS-en.
2019. okt. 7. 22:00
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Önéletrajz nem egy adóbevallàs, azt majd a Nav-t érdekli, hogy honnan van a pénz.

Munkáltatót az érdekli, hogy milyen készségeket szereztél,melyik területeken szereztél tapasztalatot, stb. Szerintem arra is fognak ràkérdezni, hogy mivel töltötted az idődet és rosszul fog hangozni egy interjún, hogy semmi érdemlegessel.

2019. okt. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

XY Generálkivitelező KFT:

Fő feladataid:

adminisztráltál

megbeszéléseket szerveztél

tárgyaltál alvállalkozókkal

irodaszereket rendeltél

aládolgoztál a könyvelőnek

feljegyzéseket kezeltél

munkabeosztásokat csináltál

hirdetéseket rendeltél

munkaerőfelvételben vettél részt

2019. okt. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%
Tipikus budai liba akinek ez legnagyobb probléma az életében.
2019. okt. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem mindegy az neked, utolsó? Szeretne dolgozni, és a hozzád hasonlók irígységből le fogják húzni. Ha ehhez volt kedve és megtehette, miért ne tette volna meg? Egészségedre, kérdező :) Van egy csomó kamuszöveg, amit a HR-esek szeretnek. És ahgy írták, színezd ki, nem igazmondó versenyre mész.
2019. dec. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jo kerdes, en altalaba nem sorolom fel amit dolgoztam , tul hosszu lenne, pedig elvileg dicsekedbi kellene azzal amit elertel
2020. máj. 17. 16:40