Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Volt már másnak is olyan hogy...

Volt már másnak is olyan hogy egy baleset miatt elment az összes megtakarított pénze?

Figyelt kérdés
És ha igen elmondanád rövideb hogy történt es kb.mennyi megtakaritott penze ,vagy esetleg az osszes penze elment?

2019. okt. 10. 21:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Jelen, majd a jövő hétre talán látni fogom a tényleges végösszeget
2019. okt. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Szüleim majdnem így jártak. Apám járművébe belement egy másik sofőr, cserben hagyás stb. Lett egy nyílt törés a lábán, és persze 2 műtét. 6 hónap alatt pótlódott a csont, még kb 2 hónap volt a gyógytorna. Azaz kb 8 hónap esett ki neki. Élet és baleset biztosítása van, de az kb 40.000-et támogatott volna és ennyi.

Ha a munkahelye miatt (hivatásos katona) nem kapott volna extra táppénzt tuti, hogy 4 hónaptól tovább nem tartott volna ki a pénz. Így még hagyján volt.... de persze nem szerencsés eset.

2019. okt. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Nekem fordítva volt, a baleset miatt lett megtakarításom. Táppénzen voltam 2 hónapot, abból bőven meg lehetett élni, plusz kaptam egy elég szép összeget a biztosítótól. Nem mondom, hogy megérte, meg hogy még egyszer ekkora "szerencsém" lesz, azóta próbálok gondoskodni róla, hogy mindig legyen tartalék.
2019. okt. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Külföldön voltam par honapja bebiszitter. Amit kerestem a külföldi szülök eltették nekem bankba gyüjteni es mellette voltam takaritani mint bejaronö is abbol eltem


Autobaleset bordatöres. A biztositas meg csak a korhazi ellatast fizette (egy napig voltam bent)a mentöszallitast pedig nem. Azt ki kellett fizetnem, a bordatöres miatt jobbnak lattuk ha nem vonatzom hanem repülövel jövök haza, szoval az összes addigi eltett bébiszitteri fizum elment a mentökre, meg a repjegyre.

Es plane még azt is ki akartàk fizettetni mivel baleset miatt letèrtem az utrol a kocsival a pusztàba (kies gazos övezet)hogy ezzel rongàltam a termèszetet es latszanak a füben a kocsinyomok. Ez meg ha jol remlik rendörségi uton futott. Ezt a külföldi csalad elintezte hogy csoro magyartol ne vonjàk mèg el ezt is es nem kellett kifizetnem (vagy kifizette a csalad helyettem csak nem mondjàk.annyit mondtak csak hogy elàlltak a követelèstöl)

2019. okt. 18. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

4.vagyok

Es a balesettel a munkahelyemnek is löttek mert felvettek màst. Szoval hosszu tàvu bukàs ha az ez miatt elmaradt jövedelmet is szàmolnàm

2019. okt. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
utolsö: hogy tortent a baleset? mi tortent es most jobban vagy? ill.melyik orszagba voltal?
2019. okt. 18. 09:39
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

Belénkrohant oldalrol egy màsik auto. Felborult a kocsink. Én kimásztam az összetört szélvèdön, baràtnöm meg az ütközés pillanatàban azonnal elvesztette az eszméletèt(az ö oldalàba szaladt bele a masik auto)en vegignéztem az egésze. Olyan lassitott felvètelnek tünt komolya.

Lattam a belènkrohano kocsi làmpafényèt hogy jön nekünk, az ütközes pillanataban hogy baràtnöm "elalszik"szemet becsukja es csukva marad, ahogy borultunk akkor csusztam kicsit jobbra az ülésben es az ülés tamla ugye két oldalt pupos es abba megütöttem a hàtam, igy tört el kèt bordàm. (Oldaliranyu ütközèsnél nem is tudom èr e vmit a biztonsàgi öv, be voltunk kötve)

En igy kimàsztam (ellenöriztem magam tudok e jàrni azaz nem e a gerincem serült, es tudtam)barátnömet kiszedték a mentösök. (Egy pillanat alatt kièrtek)ahogy néztem ülve ahogy mentk es nèztem a felborult autot, kezdett beszükülni a kèp, azaz kivülröl befelè haladva valami fekete sötet homaly lett a "képkeret"ami nött, azaz haladt befelè, nehez leirni, de elment a làtásom egy rövid idöre, valoszinü a sokktol. De ahogy megijedtem es elkezdtem paràzni, visszatert. Habàr 120 volt a vèrnyomàsom akkor(mèrték)


Közeli orszàgban volt, irto gyors volt a felèpüles, a bordatöres nem akadàlyoz semmiben, nem fàjt, de mondtàk hogy feküdnöm kène pedig mert pont ugy tört hogy àtszurhatja a tüdömet.

Baratnömnek bordatöres szintèn plusz medencetöres neki jàrni is ujra kellett tanulnia joformàn.

Olyan keresztezödesben törtent, ahol sem vilagitas nincs sem közuti làmpa. Enki nem hajtott gyorsan.

2019. okt. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nagyon durva, és akkor a másik auto biztositoja nem fizetett,

és az orvosi ellátást is a hibás félnek kellett volna fizetni. Miért nem ők fizettek mindent?

2019. okt. 18. 10:46
 9/11 anonim ***** válasza:
79%

Ez szerintem nem igy müködik.

Eleve a kocsi pl nem az en tulajdonom volt. Tehat szerintem mindenkinek a sajàt biztositoja fizet.

Es a betegbiztosito meg nem azt nezi hogy ha vkit menteni kell hogy ki a hibas. Minden betegnek a sajat biztositasa fizet. Unios kàrtyàm volt.


De nem vagyok ezekben otthon. De sztem ha vkinek eltörik a laba mert mondjuk elgàncsoljàk nem a vètkes fizeti a mütètet stb. Nem?

2019. okt. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Mindent a vetkes es annak biztositoja fizet. Jarj utanna.

Ha megallapitottak h o volt a hibas o kell mondent fizessen neked!

2019. okt. 18. 11:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!