Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tegyek ha 150 a fizum, de...

Mit tegyek ha 150 a fizum, de gazdag akarok lenni? Mibe vágjak bele?

Figyelt kérdés
Van Vendéglátós végzettségem, pincér, barista, mixer. Megvan a gyógymasszőr okjm és szociális gondozó vagyok. Egyik sem olyan amivel jó pénzt kereshetnék talán a Vendéglátás de ahol lakok ezzel sem tudok mit kezdeni. Miskolctól 40 kmre élek. Vágyom több pénzre mert 23 éves vagyok és még semmim sincsen. Na jó egy 19 éves kocsim aztán ennyi nem igazán tudok félre sem rakni..

2019. okt. 17. 09:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A gyógymasszőr már magában egy jó szakma. Ha jól nézel ki akkor sok nő járna hozzád. Ismerek olyan masszőr srácokat, akikhez nagyon sok nő azért jár mert jól néz ki. Bérelj egy kisebb helységet, rendezd be és amikor nem pincérkedsz, csináld a masszőr munkát. Két jó állás sok pénzt hoz, de ne várd hogy rögtön milliomos legyél, ehhez kell pár év.
2019. okt. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Menj hozzá egy gazdag pasihoz.
2019. okt. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Nekem az a tapasztalatom hogy akik tényleg képesek rá hogy gazdaggá váljanak, azoknak ez zsigerből jön. Mindig meg van az érzékük hozzá hogy mibe kell fogni mivel lehet nagyot akasztani, nekünk veszteseknek meg csak marad az álmodozás, meg a véget nem érő próbálkozások és befürdések.
2019. okt. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, itt nincs kereslet a masszázsra
2019. okt. 17. 09:31
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

Így már más, neked akkor a masszőr szakma ilyen szempontból nem jó.

Műkörmös esetleg? Vagy fodrász is nagyon jó és mindig van rá kereslet. Férfi, női egyben.

2019. okt. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Tanulj angolt
2019. okt. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%

> Ha jól nézel ki akkor sok nő járna hozzád. Ismerek olyan masszőr srácokat, akikhez nagyon sok nő azért jár mert jól néz ki.

A nők szánalmasabbak, mint a férfiak.

2019. okt. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
Tárgyalóképes angol és német nyelvtudással Budapesten többet keresnél.
2019. okt. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Legyél vállalkozó, ők gazdagok.
2019. okt. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"gyógymasszőr okjm"


rosszlanyok.hu masszázs kategória.

Ott lesz kereslet

2019. okt. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!