Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen hely manapság Linz,...

Milyen hely manapság Linz, milyen ott az élet? Jól hallottam, hogy mostanság a leggyorsabban fejlődő osztrák nagyváros?

Figyelt kérdés

2019. okt. 22. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Nem nagyváros.

Akkor, mint Debrecen.

2019. okt. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1:

Európai definíció szerint a 100 ezer főnél népesebb városokat nagyvárosokként szokás nevezni, eszerint az általad említett Debrecen is nagyváros. Mindemellett magyar viszonylatban ide szokták sorolni Szegedet, Miskolcot, Pécset, Győrt, Nyíregyházát és Kecskemétet is, természetesen Budapest mellett. Ausztriában pedig Bécsen kívül Graz, Linz, Salzburg, Innsbruck és Klagenfurt felel meg ennek a kritériumnak.

2019. okt. 22. 19:29
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
A lakosság egyharmada bevándorló hátterű. Egyébként a város gyönyörű :)
2019. okt. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A helyi acéliparban nagyon állás van.
2019. okt. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*sok
2019. okt. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Linz Oberösterreich székhelye,legnagyobb városa,Oberösterreich tartomány közepesen fejlett Ausztriában Vorarlbergben,Tirolban,Salzburgban vagy Bécsben magasabbabb a GDP,de Burgenland,Steiermark,Karintia szegényebb.A lakásbérlési árak is ennek megfelelőek,az ipar viszonylag fejlett itt,amig pl Tirolban,Vorarlbergben a turizmus dübörög.Lehet majd én is Línzbe koltozom kozel van Salzburg,Tirolhoz,a munkákhoz,a legfejlettebb osztrák tartomanyokhoz.Vonattal,Oscarral is Linz jol elerheto sok Railjet stb jon erre,Bécs-Salzburg kozott minden vonat megáll.
2019. nov. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Én voltam ott és szerintem egy nagyon élhető, jó város.
2020. aug. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!