Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Multinacionális cég jelentkezé...

Multinacionális cég jelentkezés elbírálása mennyi időbe telik?

Figyelt kérdés

Ha egy multinál július 5-e volt a jelentkezés határideje, - ha külön, és konkrétan nem tértek ki rá -, kb. mikorra várható válasz (már ha egyáltalán kapok). Szóval kb. mennyi időbe telik az önéletrajzok elbírálása? Ha a 2 hete letelt határidő óta nem kaptam semmilyen választ, már biztosra vehetem, hogy nem rám esett a választás?

Esetleg egy e-mail kérdést megejthetek, vagy túl tolakodó?


2010. júl. 17. 00:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tom, én asszem a Molhoz jelentkeztem egyszer a honlapjukon valami állásra, már rég kiment a fejemből, erre 3 hónap múlva odakúrtak egy levelet, hogy "sajnálattal értesítjük, hogy bla bla bla"...
2010. júl. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Két hétnél általában többet szoktak töketlenkedni. Van, hogy hónapok múlva hívtak fel, hogy aktuális e még az álláskeresésem.
2010. júl. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A multiknál nagyon sokat töketlenkednek, beadod az önéletrajz és még 150-en ezt teszik, a HR elbénázik vele minimum két hetet, azután az osztályvezető még kettőt, majd sorban elkezdik behívni az embereket, ha találtak néhány jót azokat még egyszer, meg lehet hogy mégegyszer, ha nem jön össze az egészet kezdik előről. Szóval nem jelent semmit, de a legtöbb helyen akkor se szólnak ha nem hívnak be.

Szerintem az jó ha írsz emailt, mert azt jelzi, hogy igazán érdekel az állás, meg lehet hogy akkor előveszik az önéletrajzod a kupacból és legelább negatív választ kapsz, vagy azt hogy legyél türelemmel.

2010. júl. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én jártam úgy multinál (danone), hogy hetek múlva hívtak interjúra, majd azt ígérték, hogy egy héten belül felhívnak az eredménnyel, de mégse hívtak. Bő két hét múlva rájuk csörögtem, és akkor derült ki, hogy továbbjutottam 2. körös interjúra. Azt ígérték, pár nap múlva meg lesz az eredmény. Megint vártam két hetet, megint telefonáltam. Akkor derült ki, hogy fel akarnak venni, csak elfelejtettek szólni.
2010. júl. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!