Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Multinacionális céghez bekerül...

Multinacionális céghez bekerülni jó dolog, mint mérnök?

Figyelt kérdés

Olyanok válaszára lennék kíváncsi, hogy jó dolog egy nagy multinacionális cégnél dolgozni mérnök ként? Határozott idejű szerződéssel mennyi esélyem van, hogy majd átvesznek határozatlanba? Esélyes több éves budapesti munkaviszony után vidékre kikerülni? (egyszerűen nem szeretem Budapestet, ki nem állhatom, de pl. 6-10 év munkaviszony után?) Van olyan amire érdemes lenne odafigyelni egy multi munkahelyen?

Válaszokat köszönöm.


2019. okt. 29. 08:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Építőmérnökként vagy építészként xopás az élet ha multi ha nem, de mondjuk sztem egy gépésznek azért frankó lehet, cégen belül sok irányba mozdulhat jó fizu mellett.
2019. nov. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak szakmai gyakorlaton voltam de nekem borzalmas volt. Mindenki egy bugyuta részfeladattal szöszölt egész nap, vagy éppen 3-4 éves requesteket javított. Nem használhattam a saját gépemet, a fejlesztőkörnyezet elavult és ósdi volt és meg újat sem telepíthettem. Sz@rni is csak kártyával mehettem a szünetben.
2019. nov. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A fizetés kb. meddig mehet el vagy számít az is, hogy melyik multinál dolgozik az ember?

Gondolom a munkaidő az rendesen be van tartva és ha túlóra van azt gondolom fizetik?

A részfeladatos dologról hallottam, bár eléggé szerteágazó a munkaköri leírás.

Valami jó tanács egy multinál?

Fizetés emelés minden évben van pl. automatikusan?

2019. nov. 18. 20:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Ahol én voltam ott a mérnöki fizetés főállásban gépészeknél kezdő nettó 270-350 között, IT-n nettó 300-400, évente emelnek X százalékkal (kb pár ezer forintot), a munkaidő teljesen fix, de minden az ebédszünetet le kell dolgozni, tehát 8,5 órát vagy bent. Szóval nekem ez nem jött be.
2019. nov. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Itt is picivel több, mint 8,5 óra munka lesz minden nap de ebben benne lesz az ebédidő.

Nekem a kezdőm (Budapesten) 246k nettó meg kb. 20-25k cafeteria lesz(ezt még én sem tudom most hogyan van).

Határozott idő végeztével (1 év) meg elvileg egy nagyobb összeg lesz cafeteria emeléssel egyetemben.

Az utána lévő emelés meg elég rosszul hangzik, hogy pár ezer forint. :(

2019. nov. 18. 20:45
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legjobbak a multik.

Magas fizu,karrier,képzési lehetőség.

Magyar KKV-k soha,fillérb_szó,nulla karrierlehetőség szinte.


IT-ban a multik a legjobbak,csak multit választottam karrierem során.

Kezdő programozó kolléga 350e nettóval indít.

2019. nov. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Vannak olyan KKV-k amik biztositanak kepzest, irjak is ezeket az allashirdetesekben.

Gondolom az a fizetes Budapesten erheto el, azert videken nem igazan keresnek ennyit az emberek.

2019. nov. 27. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!