Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek ez RELATIVE magas...

Szerintetek ez RELATIVE magas fizetesnek szamit?

Figyelt kérdés

21 evesen egyetem mellett, heti 4 napban (pentek szabad + hetvege) 190-200 netto soknak szamit ilyen feltetelek mellett?

Nem hencegesnek szanom, nyilvan tudom vannak regiok ahol. 150 nettonak is orulnek az emberek. Budapest egyebkent.



2019. okt. 30. 09:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit kell érte csinálni és heti hány órában?
2019. okt. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Pénzügyön vagyok, 32 oraban, ugye 4x8
2019. okt. 30. 09:03
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább teljesen korrekt fizetésnek mondanám
2019. okt. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Pénzügyön sem mindegy, hogy mit csinálsz. Ha fénymásolsz, kávét főzöl, bankba rohangálsz, stb, akkor sok. Ha te csinálsz riportokat, intézed a könyvelést, tartasz kapcsolatot vevőkkel, stb, akkor meg kevés.
2019. okt. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, annak. Ráadásul egy embernek ha valakikhez érdemes hasonlítania magát egyáltalán, akkor azok a kortársai. Most ide írhatják neked 30-40-50-es, karrierjükben befutott emberek, hogy ez a fizetés lfsz, de ők máshol tartanak az életben, több idejük volt többet elérni, ezért feleslegesek az ilyen összehasonlítások. Helyette nézz körbe a kortársaid között. Csak az egyetemisták fele (akiknél még csóróbbak általában a nem egyetemista fiatalok, akiknek általában még kevésbé gazdag a családja) havi 50-60-70 ezerből él, amiből ki kell hoznia a kolit, a kajálást, az utazást és a szórakozást.


Szóval igen, hogy 21 évesen ennyi saját bevételed van (ami nem a családodtól jön), azzal benne vagy a 18-23 évesek között a top 10%-ban simán. Grat.

2019. okt. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért elég korrekt fizetés.
2019. okt. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nem nagy eresztés, nalunk jóval tobbet fizetnek
2019. okt. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Munkam nagyon vegyes, iktatason tul kissebb riportok keszitese, dolgozok tobb szamlazo szoftverben szallitoi meg ugyfel szamlakkal ilyesmi. Egyebkent full adminisztrativ csak egy kis gogyi kell hozza szaktudas nem sok, bar most vegzek az egyetemen. Szoval nem kavet fozok..:D meg hozzateszem azert elg nagy a szoras a havi fizuban, ugye mivel oraberben vagyok, ha sok az unnepnap vagy pont ugy jon ki a honap van hogy 160-170 lesz belole.
2019. okt. 30. 10:56
 9/11 anonim ***** válasza:
Így van, 21 évesen ez szuper. Igaz, hogy most 30 felett havi nettó 460 körül kapok, de ha visszanézek mi volt 20-25 éves koromban hát eléggé senki voltam a kérdezőhöz kepest: Minimálbéres sz@r diákmunkákat csináltam csak.
2019. okt. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azert hozzateszem sokat valtozott a vilag diakfizetesek teren is. Van ismerosom gyakornokkent heti 40 oraban 100 ezret kapott. Most 26 eves es netto fel milla a fizuja. Foleg az irodai szektorban nottek a berek annak ellenere, hogy ha nem is szellemileg, de nem egy megerolteto munka, bar ez szubjektiv meglatasom. Bar attol tartok kesobb friss diplomaval meg lesz ennek a bojtje mert diakkent olcsobb vagyok a cegnek igy is, de foallasban mar lehet nem adnak majd ekkora kezdo fizut, a jo referenciak ellenere. Szerintem a mazlim, hogy eleg jo neves cegeknel sikerul elhelyezkednem eddig es 21 evesen van a hatam mogott tobb mint 2 ev relevans tapasztalat.
2019. okt. 30. 12:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!