Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek mi értelme van...

Szerintetek mi értelme van tisztességesen dolgozni?

Figyelt kérdés

Rengetek éve szorgalmasan dolgozok alkalmazottként de soha nem lesz annyi pénzem hogy lakást vegyek vagy egy komolyabb kocsit mert minden drága. Keresek havi nettó 250-300 ezer forint között és ez nagyon kevés hogy milliókat félre tudjak rakni az idő pedig megy. Mivel mindenki egyszer él ezért mi értelme van tisztességesen dolgozni ha tisztességes munkából nem lehet megélni és én nem szeretnék 60 évesen lakáshoz jutni. Most vagyok fiatal én most szeretnék és nem 30 év múlva. Hitelt se adnak nagyon de ha adnának se vennék fel mert nem akarok egy életen át törleszteni. Azok akik havi milliókat keresnek tisztességesen dolgoznak? Szerintem nem. Ma egy kezdő vállalkozó vagy alkalmazott aki nem trükközik semmivel az nem tud milliókat keresni. Csak igy meg nem tudom hogy hogyan vegyek 60-70 millióért egy házat. Minimum 15 évig kéne gyűjtenem úgy hogy nem költöm el a fizetésemet tehát 15 évig nem élek. Tényleg nem tudom hogy mások hogyan keresnek havi szinten millió forintokat.

26/F


2019. nov. 1. 10:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
2019. nov. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem értem a problémád... :)


250-300 nettóból nagyon sokat félre lehet tenni, ha akarsz is valamit kezdeni magaddal.

Azon kívül első körben adjál lejjebb az igényeidből ingatlan terén is. Kezd kicsivel. Fokozatosság elve... :)

2019. nov. 2. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!