Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Minek hívtak be állásinterjúra...

Minek hívtak be állásinterjúra ha jelöltem a bérigényem már előre és azt nem akarják megadni és 100-al alatta akartak adni? Gondolták elvállalom 100 mínusszal is?

Figyelt kérdés

NIncs mit cizellálni beadtam a pályázatot jelölve a bérigényem erre behívnak és ott elmondják hogy felvennének de csak kevesebbet tudnának fizetni. Rugalmas vagyok így figyelek hátha jó lesz. Mennyivel kevesebbet ? 10-el? 15-tel? A frászt, 100 bruttóval.

Felálltam azonnal.

Nem értem minek hívtak be? Csak nem gondolták 100 mínusszal is elvállalom?


2019. nov. 3. 09:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
61%
Mert hülyék.
2019. nov. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%

Nem mindegy, hogy az a 100 bruttó mihez van viszonyítva...

A béralku kifejezésben benne van, hogy "alku"...

2019. nov. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
71%
A kérdés napi munkaügyi kamu jellegét leszámítva: ilyeneket miért itt és miért másoktól kérdezel meg? Nem mi fogjuk megmondani, hogy ők hogyan képzelik a dolgokat.
2019. nov. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
70%
Nem értem mit vagy felháborodva. Ez a bértárgyalás, ha nem tetszik, kisétálsz. Egész biztos lesz olyan is, aki ennyiért vállalja a munkát, nem kell ezek így besérülj.
2019. nov. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
24%
Nah rlhagyod az alapitvanyi iskolat? Gondolom 120 nettó agazatinal így is tobbet adtak
2019. nov. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
58%
Amugy adj egy telefonszamot email címet a ceghaz megkerdezem őket szivesen helyetted
2019. nov. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

"A béralku kifejezésben benne van, hogy "alku"...“



És részükről hol volt ebben az alku? Mert ők kigondoltak egy bért és pont. Attól el nem tértek. Nem láttam én semmi alkut részükről. Nem mondták azt hogy te 10 ft-ot kérsz mi 6 ft-ot akarunk adni, na egyezzünk meg 8 ft-ban. Ők 250-et gondoltak és pont, itt megállt a dolog. Akkor ez mitől alku?

2019. nov. 3. 10:04
 8/21 anonim ***** válasza:
54%
Add meg a, számukat tenyleg szivesen megkerdezem őket
2019. nov. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
96%

Ilyen már velem is volt.

A pályázatom tartalmazta a bérigényt.


Végigcitáltak 3 körös interjún és a végén közölték, nem tudják megadni, az igényt.50 ezerrel kevesebbet mondtak.


Ilyenkor nem értem:

Mi a f__sznak hívnak be interjúra, főleg végig 3 körösre?


Hülyeség és felesleges.

2019. nov. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%
Leírnád a munkakört meg pár egyebet róla? Általában sztrókot kapok az állandó hisztidtől, de hátha tudna is segíteni valaki. 350 bruttó lenne akkor a cél? Kábé mihez értesz? Számítógépes rendszerek, nyelvtudás, ilyesmi. Kérlek, legalább egyszer próbálj konstruktív lenni.
2019. nov. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!