Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » PSZÁF vizsgát milyen végzettsé...

PSZÁF vizsgát milyen végzettséggel tudom kiváltani?

Figyelt kérdés

Nekem van egy közgáz (gazdálkodási és menedzsment ) főiskolai diplomám azzal kiváltó ez ? Úgy gondolom itt mélyebb ismereteket szereztem mint egy ilyen tanfolyamon.

Esetleg valaki tudna erre törvényi meghatározást adni esetleg nekem ?


Köszönöm előre is!



2019. nov. 6. 12:24
 1/1 anonim ***** válasza:
A hitelintézetekről és a pénzügyi vállalkozásokról szóló 2013. évi CCXXXVII. törvény (Hpt.) szerinti pénzügyi szolgáltatás közvetítői, a biztosítási tevékenységről szóló 2014. évi LXXXVIII. törvény (Bit.) szerinti függő és független biztosításközvetítői, valamint a befektetési vállalkozásokról és az árutőzsdei szolgáltatókról, valamint az általuk végezhető tevékenységek szabályairól szóló 2007. évi CXXXVIII. törvény (Bszt.) szerinti tőkepiaci üzletkötői tevékenységet törvényben meghatározott feltételekkel - nyilvántartásba vétel mellett, meghatározott képzettséggel rendelkezve - kell folytatni.
2019. nov. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!