Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit csinálok rosszul, hogy...

Mit csinálok rosszul, hogy egy munkahelyre se vesznek fel? (Bövebben lent)

Figyelt kérdés

21 éves vagyok pályakezdő. Eddig 1 munkahelyem volt ahol egy call centerben dolgoztam. Végzetségileg Bérszámfejtő és bérügyintéző vagyok éretségivel. Nagyjából 3 hónapja vagyok itthon több állásinterjun is voltam ,de eddig mindenhol elutasitottak... különfèle állásokra pályáztam már.

Legszívesebben Bérszámfejtöként keresném a kenyeremet ,de sajnos egyik cég sem alkalmaz mivel nincs még tapasztalatom benne..



2019. nov. 6. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Úgy érzed jól teljesítettél az interjún?

Lehet egyszerűen csak szar vagy.

2019. nov. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Dolgozz mekiben
2019. nov. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Melyik város?
2019. nov. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Próbálkozni kell sok helyen. Egy össze fog jönni, csak ne add fel.
2019. nov. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
19%

Mivel sokan vegeznek egyetemet, igy ok elveznek elsobbseget.


Okj, szart se ér. Már bocs.

2019. nov. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert látják rajtad, hogy nincs önbizalmad. Lehet neked fel sem tűnik (nekem sem tünt fel), de egy sokat látott interjúztató látja rajtad, hogy bizonytalan vagy, és ez a legtöbb esetben nem túl jó, pláne, na válogathatnak a jelentkezők között.

Elmondom az én esetemet. Mikor pályakezdő voltam csak hebegtem habogtam az interjúkon vagy olyan dolgokat mondtam ami nem, vette ki jól magát. Nagyon szerettem volna egy állást a belvárosban, 4 órás munka lett volna, adminisztráció egy biztosító társaságnál. Nagyon szimpatikus voltam az igazgatónak és az interjúztatónak is. Mégis elutasítottak, ők mondták meg egyedül, hogy miért, mert nincs meg a magabiztosságom.

Egy másik interjún, ahol hirdettek A és B poziciót, megkérdezték, hogy melyikben tudnám magam elképzelni, melyik áll közelebb hozzám. Azt mondtam mindkettő, mert féltem ha azt mondom A akkor nem vesznek fel talán B-re sem. Így az évek távlatából visszagondolva a lehető legrosszabb volt amit tehettem. Mert ez is azt sugalta nem vagyok biztos magamban. Végül felvettek ide egy C pozira, de csak azért mert nagyon alacsony bért mondtam, ami szintén a bizonytalanságot, az alábecsülèst jelezte. Nem szerettem ezt a munkát akkor, de ez adta meg a kezdő lökést ahhoz, hogy egyre jobb és jobb helyem legyen.

Próbálkozni kell. Mindent meg kell pályáznod amit csak kicsit is esélyesnek érzel, soha nem add fel.

2019. nov. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!