Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen ötletetek van számomra?

Milyen ötletetek van számomra?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek! Sziasztok!

20 éves fiú vagyok, és mint sokan mások, én sem tudom mit csináljak magammal. Én csak ötleteket szeretnék, hogy mit tanulhatnék, dolgozhatnék, ilyesmi. Régésznek tanultam most egy évet, de nem pont olyan, mint ahogy elképzeltem. Olyan munka kellene nekem, ami változatos, viszonylag, izgalmas, és természetesen megfizetik. Bár ha iszonyat jó munka, akkor nem olyan fontos a pénz. De azért az. Sajnos se rendőr, se pedig katona nem lehetek, egészségügyi okok miatt, azt hiszem legalábbis. Biztonságtechnikai mérnők az pontosan nem tudom miből áll, de kicsit utánanéztem és egész szimpatikusnak tűnt. Tehát ha olyan munka, hogy bejárhatom a világot, mindennap valami új vár, sok élménnyel lehetek gazdagabb, és még pénzel is, az a nekem való. Ha van valami ami ezeknek (nem feltétlen mindnek) megfelel. Válaszoljatok! Köszi szépen!


2010. júl. 17. 23:23
 1/2 anonim ***** válasza:

" olyan munka, hogy bejárhatom a világot, mindennap valami új vár, sok élménnyel lehetek gazdagabb, és még pénzel is"


Nincs ilyen munka.

2010. júl. 18. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:D kösz. de nem kell mindennek megfelelni. csak érted, hogy ne legyen túl kötött, szabad lehessek. Valami fasza, király meló. Nem?
2010. júl. 18. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!