Pénzügyi gyakornok?

Figyelt kérdés

A pénzügyes gyakornokoknak általában mik a feladatai egy multicégen belül?

Másodéves vagyok egyetemen gazdasági szakon és első évben volt 2 pénzügyünk,ahol manuálisan számoltunk kötvényeket,kamatlábat stb stb. Rengeteg feladatot megoldottunk. Nagyjából ment,4es lettem.

Most van egy cég aki pénzügyi gyakormokot keres,jó lenne jelentekzni.

Gondolom egy cégen belül ez teljesen más, nem olyanok lesznek mint órán.

Akinek van tapasztalata vagy fogalma hkgy mot csinál egy pénzügyi gyakormok az megírná? Köszi



2019. nov. 8. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Teljesen más, mint az iskolában.

Sokkal gyarolatiasabb feladatokra kell számítani.

2019. nov. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Allashirdetesben nincsenek a feladatok valamelyest meghatarozva? En Excel tablakra biztosan szamitanek.
2019. nov. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kamatlábat,lejáratot, és amiket legtöbbször órán számoltok, olyat tuti nem kell csinálnod, egy multinál ezt nagyrészt programok végzik vagy már ott van a felépített excel tábla rá.

Gyakornokként jobb esetben nem csak nyomtatnod, fénymásolnod kell, de nagyon egyszerü, "tölts le a netröl ezt, másold össze egy excelbe ezeket" és hasonló, tul sok gondolkodást nem igénylö feladatod lesz.

Egyébként ahogy elöttem irták, nincs leirva a hirdetésben?

2019. nov. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincs leírva.
2019. nov. 10. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!