Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 40 évesen érdemes még bérszámf...

40 évesen érdemes még bérszámfejtőnek tanulni vagy oda is csak fiatalokat vesznek fel kezdőként?

Figyelt kérdés
Van olyan, aki idősen új szakmát tanult és abban el is tudott helyezkedni, ismertek ilyet és mire váltott?

2019. nov. 9. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Erdemes
2019. nov. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

1. 40 évesen nem vagy még idős!!!

2. Nyugodtan kezd el, ha téged ez érdekel, és ebben szeretnél dolgozni.

Sajnos, nincs olyan ismerősöm, aki pályát váltott volna. De a munkahelyemen (könyvelőiroda) nem nézik, a kort állásinterjúk során. Rákérdezhetnek, hogy miért váltottál szakmát, de nem hinném, hogy kizáró ok lenne.

28/L

2019. nov. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, felpontoztalak benneteket! :)


Nézegettem már ilyen jellegű álláshirdetéseket és valóban nem a kort emelték ki, hanem a tapasztalatot, mert mindenhová több évest kérnek, akkor egy kezdő hol tudna elindulni?! :(

2019. nov. 9. 16:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk megnezed hogy melyik cegek hirdetnek ilyen állást kerrsel es elkuldod nekikrandom az eletrajzod
2019. nov. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
97%
Én 37 évesen lettem bérszámfejtő, a csoportban többen is voltak hasonló korúak. Nem minden cég vesz fel tapasztalat nélkül, de azért el lehet helyezkedni. Ha tudsz angolul esetleg németül az esetleg vonzóbbá tehet a munkaerőpiacon.
2019. nov. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 J. Tóth válasza:
Ha jól tudsz számolni,jó a memoriád!
2019. nov. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!