Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szakácsnak tanulni érdemes?...

Szakácsnak tanulni érdemes? 38 éves vagyok, mindig is érdekelt a téma, jelenleg veszélyes munkakörben dolgozok, és váltani szeretnék.

Figyelt kérdés
Milyen képzések vannak, hogy kezdjek neki, pénzben megéri? Most sem jól, sem rosszul nem keresek, de nem is igazán motivál a sok lóvé, mert megvan mindenem, csak az életszínvonalam maradjon, ami most van. A képzést hogy hozzam össze a munkával? Mennyire rugalmas? Milyenek az elhelyezkedési esélyek? Külföld kizárásával, mert ahogy írtam is, nem motivál a sok pénz, inkább a pörgős, örömteli munkaélmény és egy kevésbé veszélyes munkakör, mint amiben jelenleg tolom.
2019. nov. 9. 16:43
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem méghozzátenni, hogy természetesen az érdeklődés megvan, nagyon szeretek enni, főzni, éttermekbe járni, tehát a gasztronómiai érdeklődés pipa, és a megterhelő műszakok sem zavarnak, mert a mostani munkahelyem is ilyen, és ezt pl nagyon szeretem benne. A veszélyesség zavar.
2019. nov. 9. 16:45
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze hogx érdemes
2019. nov. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem, a leghitelesebb, ha elmesz tobbfele etterembe, ahol latod a folyamatokat, munkaidot, igy sajat tapasztalatod lesz arra nezve, hogy mennyi a fizu, milyen a munkakor.


Ha valoban erdekel, akkor a helyedben, meg fizetnek is a tulajnak, hogy lathassam a valosagot.

2019. nov. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Esetleg egy próbanap?
2019. nov. 9. 20:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugy is nevezhetjuk. De ha fizetsz, akkor max nezed.
2019. nov. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ma már nem meghatározó a papír pláne nem kezdetben szakmaidegenként.De rálátásodnak lenni kell erre a világra .Technológiában és ami ettől is fontosabb életvitel sziten.
2019. nov. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva én sok szakácsot ismerek, akik a munkamennyiség és a hozzá igazított kevés pénz miatt hagyta ott a szakmáját. Ha találsz egy olyan konyhát ahol nem szakadsz meg és jól fizetnek akkor szerencsés vagy, de általában ott a helyek fel vannak töltve. Beszélj szakácsokkal!
2019. nov. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!