Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 39 fokos lázzal i terjú?

39 fokos lázzal i terjú?

Figyelt kérdés

Ma estére 39 fokos lázam lett,borzasztóan érzem magam.

Holnap reggel gyakornokk állásinterjúra kell mennem.

Mit tegyek? Alig bírok felkelni az ágyból:/

Most már nem tudom lemondani ugye?

://////

21L



2019. nov. 10. 20:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%
Vegyél be lázcsillapítót és menj el! Ha holnap reggel előtte 1 órával mondod le, az rémes megoldás. Ha betegen is ott vagy legalább látják, hogy tényleg akarod.
2019. nov. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Tudom. Csak szörnyen rosszul vagyok,félek nehogy valami bajom lehyen.
2019. nov. 10. 20:38
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
#1 Baromság. Fel kell hívni reggel a kapcsolattartót/HR-t és megmondani neki, hogy érdekel az állás de beteg vagy. Ő is ember, megérti. Ha meg ennyi emberség sincs benne, akkor hagyni kell a fenébe az ilyen állást, mert valószínűleg egy embertelen tróger helyről van szó.
2019. nov. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem is menj el, tömd meg magad lázcsillapítóval.
2019. nov. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Mondd le reggel! Senki nem örülne neku, ha megfertőznéd
2019. nov. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%

Az ilyen emberek szoktak lábon kihordani egy tüdőgyulladást (és összefertőzni a kollégákat), aki még betegen se merik kinyitni a szájukat. Aztán, ha lesz egy szövődménye, akkor sajnáltatják magukat, hogy ők milyen "pechesek".


Beteg embernek pihenésre van szüksége, nem stresszes állásinterjúra, meg munkára.

2019. nov. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
11%
Aki ilyenkor is elmegy, annak lesz gyakhelye. Én felvételire mentem így, fel is vettek. Ha lemondom, elvesztem a lehetőséget. De te maradj otthon, sajnáld magad, keress kifogást és majd tárod a karod, ha közben szólnak, hogy bocs, a hely betöltve. Akkor meg a világ lesz igazságtalan, persze te nem tehetsz majd róla. Egy interjú 1-2 óra max. Ki lehet bírni, ha akarja az ember. Egy felnőtt ember 1 lázcsillapítóval ezt meg tudja oldani. N35
2019. nov. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%
#9 mentél te felvételire a lónak a f..át. És amúgy attól mert elmegy nem biztos hogy őt választják. Gyakhely meg annyi van mint a nyű, munkahely pláne, max felveszik máshova.
2019. nov. 11. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Már úton vagyok. Csak 37.8 volt a lázam reggel.

Ha hazaérek ágyban leszek egész nap és nem megyek be a héten egyetemre.

2019. nov. 11. 07:54
 10/17 anonim ***** válasza:
92%
Tudok olyanról akire azt mondák lábon kihordta a betegséget, majd a tüdő gyulladást. Aztán vissza esett és gennyes tüdőgyulladásba bele is halt, pedig azt mondta mindenki, hogy lábon kihordta, közben lázasan járt be a marha. Betegen nem szabad sehová menni. És ha útközben elájulsz? Mentő visz el akkor jobb lesz? Vagy ha a betegséged miatt elrontod a felvételt, akkor jobb? Ugyan úgy elveszíted a lehetőséged. ha nem értik meg hogy beteg vagy és nem képesek megvárni az interjúval, másik időpontot adni neked, akkor valóban egy tróger, embernyúzó cég, akkor nem veszítessz semmit. De ha te mazoista vagy és bemész tök betegen is dolgozni, akkor azt mondom meg is érdemled az ilyen helyet, és csúnyán fognak rád nézni ha kórházba kerülsz vagy ép szabadságot kérsz, mert boiorobot vagy.
2019. nov. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!