Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek ez mennyire...

Szerintetek ez mennyire jó/rossz munkahely?

Figyelt kérdés
Egy faipari cégnél dolgozom lassan 3 hónapja, mint anyagbeszerző. A fizetésem 180 nettó a próbaidőre+laptop,kocsi, telefon. Természetesen minimálbérre jelentve, a többi borítékban. A munkaidőm hivatalosan 7-16, gyakorlatilag 7-17, vagy több, irodában. Sokszor nekem kell elvinnem az alkatrészeket a területre ahol a kollégák dolgoznak, sokszor pedig ebédért rohangálok,papírboltba naponta 10-szer...stb. A munkámat minden hónapban eddig megdobták egy másik kolléga munkájával, tehát az eredetileg megbeszélt munkához jóformán közöm nincs. A fizetés sosem a szerződésnek megfelelően érkezik, hanem csúszik, és nekem kell érte puncsolnom hogy megkapjam. Maga a munka annyira nem rossz, a kollégák jófejek, a főnök nem zavar sok vizet, viszont az ugráltatás része az annyira nem jó. A barátnőm szerint ez a munkahely egy darab xar, én még bizakodom hogy talán jobb lesz. A leírtak alapján mennyire gondoljátok jónak/rossz ezt a helyet?

2019. nov. 12. 11:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Barátnődnek van igaza.
2019. nov. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Mihez képest?
2019. nov. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Igen, a mihez képest az jó kérdés. Nyílván jobb mint egy szalagmunka, viszont ott 8 órás műszak után mész haza. Nálam ez képlékeny hogy mikor van műszak vége. És nincs a többlet se lecsúszva, se kifizetve, mert nem engedi a vezetőség.
2019. nov. 12. 11:59
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem jön be, kezdj el más melót keresni, add be ahova tudod a cv-det.

Illetve beszélj a főnökkel, hogy neked ez így nem oké, mert nem ebben egyeztetek meg és így nem fogsz hosszútávon ottmaradni.

2019. nov. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%
Visszatert a troll baratunk.
2019. nov. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Miért lennék troll? Ez ilyen gyakoris betegség hogy trollt kiáltanak egy átlagos kérdésre? :D
2019. nov. 12. 13:06
 7/20 anonim ***** válasza:
40%
7-kor kezdeni eleve pusztulat, 180-ért meg dolgozzon a hóhér. Ilyen fizu mellé értelmezhetetlen juttatás a céges autó (ami gondolom valami lelakott sutyok amúgy is). Ahol egy napot is csúsznak a fizetéssel, az eleve viszlátot jelent részemről. Az ilyen munkáltató haljon éhen egyedül.
2019. nov. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Az autó "új"(németből behozott, tényleg jó állapotú), a munkámhoz kaptam.( rohangáláshoz az alkatrészekkel) A munkakezdés lényegtelen, igazából az részemről a probléma hogy egyik nap sem tudom hogy mikor végzek. Így nem tervezhető a szabadidő sem, mert végülis majdnem hogy nincs :/
2019. nov. 12. 13:42
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Az első munkahelyem volt ilyen.


Papíron 6 órás volt, valóságban míg be nincs fejezve... reggel 7re jártam, aztán este 22kor még nem voltam otthon.


Aztán jöttek a keretidővel, hogy az milyen jó, mert szabadidőként lesz a bent töltött "túlóra" lecsúsztatva. Megakarták magyarázni nekem, hogy ez mekkora találmány.


Egy ilyen 14 órás nap után hazafele esett le, hogy mekkora barom vagyok! Másnap már nem mentem be reggel!


Szerintem egész életemben bánni fogom azokat a napokat, amikor hagytam magam kihasználni és elhittem szó szerint azt, amit más mond!

2019. nov. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ha jól értem akkor az autót csak ott használod, nem viheted haza. Ha így van akkor felesleges említeni, nem juttatás. Amúgy barátnődnek igaza van.
2019. nov. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!