Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki Európában folyami hajón...

Aki Európában folyami hajón dolgozott mosogatóként, megtenné, hogy beszámolna róla?

Figyelt kérdés
Mikor, mennyit kell dolgozni, fizetés mennyi stb.
2019. nov. 12. 16:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem is kell, mert nagyjából képben vagyok. Köszi.
2019. nov. 12. 18:47
 2/4 anonim ***** válasza:
:-) Ne ragadj be sokáig mosogatóként, kevés az ember mennek a promóciók, ha látnak benned fantáziát.
2019. nov. 13. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Majd én eldöntöm, ha szabad. Átlagos külsővel, alacsonyan nem mehetek V.S. modellnek...
2019. nov. 14. 02:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy szabad én, sőt majd kérdezni is fogják. Csak a gyakorlati oldaláról írtam. Minden év végén van kvalifikációs értékelés. Következő szezonban már nem feltétlen mosogatóként kötelező dolgoznod.Léphetsz fentebb is más pozíciókba .( nem modellként, azt nem tudom honnan jött neked ) Én is mosogatóként kezdtem anno, 1 éven belül meg két szintet léptem fel. Arra írtam, ha látnak benned fantáziát, akkor nyomnak is felfelé, mert kell a megbízható, jó munkaerő és igyekeznek megtartani a cégek ezeket pl. ilyen eszközökkel.
2019. nov. 14. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!