Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 16 évesen suli nélküli munka?

16 évesen suli nélküli munka?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 16 éves vagyok, sajnos már nem járok iskolába, és mielőtt elkezdek egy éjszakai sulit vagy valamit szeretném szüneteltetni ezt az egészet. Az érdekelne hogy az ilyen átlagos mcdonalds kfc helyekre felvesznek e 16 évesen ha nem diákmunkát végzek? A munkaidő nekem nem annyira lényeges, bármikor tudnék menni és a közelemben elég sok ilyen bolt van. Valaki tanács/tapasztalat?

#McDonald's #Fiatalkorú munka
2019. nov. 14. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
18 éven aluliakra szigorúbb munkaügyi szabályok vonatkoznak, emiatt nem szívesen alkalmazzák őket a cégek, csak diákként. Szóval nem sok esélyt látok.
2019. nov. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem simán felvehetnek, most nagy a munkaerőhiány a vendèglátasban. Menj be az adott helyekre, ès kèrdezz rá.

A szigorúbb előírás nem olyan nagy dolog ám. Max nem túlórázhatsz, nem dolgozhat èjszakai műszakban, meg 20 perc helyett 30 perc ebèdszünet jár. Ennyi.

2019. nov. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. Válaszolónak:

Az egyik ismerősöm is így járt, és ő elég sok helyen volt 16/7 éves létére. Van ahova tényleg nem szeretnek felvenni 18 alattiakat , de függetlenül ettől ő is dolgozott.

2. Válaszolónak:

Meg fogom próbálni. És én is tudom ezeket a "szigoritásokat"

2019. nov. 15. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!