Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy jöhetnék rá mi érdekel?

Hogy jöhetnék rá mi érdekel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lényegében a problémám az, hogy középsuliban már éreztem hogy én a biológus szak felé hajlok, nagyon érdekelt, valamilyen ehhez kapcsolódó szakmát akartam tanulni. A szüleim pedig folyamatosan azon voltak, hogy minek mennék én máshova, jó ott a városunkban a főiskola, úgyis közgazdasági középsuliban tanultam, ezen a vonalon menjek tovább...hát így is lett, holott nagyon távol állt tőlem ez az egész és máig bánom... Közgazdász lettem Ker marketing szakirányon végeztem....de 10 éve közöm sincs a szakmához...irodai munkáim voltak, de egyszerűen utálom...jelenleg nincs munkám családi okok miatt költöznöm kellett, és még nem találtam helyben semmit...és nagyon nehezen is megy a keresés mert azt se tudom mit csinálnék szivesen...már nem tanulhatok bioszt, ahhoz már nincs energia, és idő...31 vagyok. Mit tehetnék?



2019. nov. 15. 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én 38 vagyok, és még mindig nem tudom.
2019. nov. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát ettől félek én is, hogy telik az idő és csak olyan munkákat fogok végezni ami semmi jó érzéssel nem tölt el, csak csinálom, mert muszáj...Te mit dolgozol?
2019. nov. 15. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!