Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Manapság még létezik olyan...

Manapság még létezik olyan hogy bérbefagyasztás évekre? Vagy ilyet nem mernek meglépni manapság?

Figyelt kérdés
Akkor az én helyem egy utolsó mohikán lehet mert 2022-ig bérbefagyasztást jelentett be a fenntartó. Addig nem nyúlnak a bérekhez.
2019. nov. 15. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Megteszik simán, ha van olyan h.lye, aki dolgozik nekik.
2019. nov. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

És azt honnan tudják előre hogy lesz is olyan hülye?

Mert azt hogy Most van egy dolog, na de 22 az 3 év. Jövőbe látnak?

2019. nov. 15. 21:18
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyesmit a közszférában, állami cégeknél szoktak, válságos időkben.


A versenyszférára nem jellemző, mert senki nem hajtja ki a belét olyan helyen, ahol nincs motiváció.

2019. nov. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

"Ilyesmit a közszférában, állami cégeknél szoktak, válságos időkben.“



És ez a mai világ válságos idő? Amikor mást se hallunk csak bérrobbanás átlagbér dübörög munkaerőhiány stb?


Hát ha akkora a hiány akkor a meglevő munkaerejét mivel akarja megtartani? Azzal hogy előre szól nekik itt semmi emelés se lesz évekig?

2019. nov. 15. 21:32
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Én csak egy szaros raktáros "fogdmeg" voltam és ott is minden évben emelték a bérünk.
2019. nov. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
82%
Nem hiszem el, hogy Te tényleg nem tudsz végre eltakarodni innen.
2019. nov. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
51%

"És ez a mai világ válságos idő?"


Hát persze. Hiszen egyfolytában támadnak a migránsok, meg még Brüsszel is. Nem hallottad? Meg kell állítani! Soros hadseregével együtt!

2019. nov. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

"Én csak egy szaros raktáros "fogdmeg" voltam és ott is minden évben emelték a bérünk."


Hát én meg oktatási és tanfolyamszervezési referens és koordinátor vagyok (mellette oktatok is) hangzatos mi?



És annyit se kapok mint egy teszkós árufeltöltő.


De legalább nem kell műszakba járni hajnalban kelni hétvégézni stb.

2019. nov. 16. 07:06
 9/9 anonim ***** válasza:
91%

"Hát én meg oktatási és tanfolyamszervezési referens és koordinátor vagyok (mellette oktatok is) hangzatos mi?"

Tegnapelőtt még azt írtad: "Kht cégnél szoc - gyámügy vonal"

Lásd itt, 63-as válasz, tegnapelőtt 12:38-kor:

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f..

Legalább egyfélét kamuznál, te szerencsétlen!

2019. nov. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!