Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit lehet keresni Aegon...

Mennyit lehet keresni Aegon Ügyfélszolgálati tanácsadóként? Mik a feladatok?

Figyelt kérdés
[link]

2019. nov. 16. 12:26
 1/1 anonim válasza:
100%

Szia! Én ugyanilyen munkakörbe jelentkeztem nemrég az Aegonhoz, igaz a hirdetés, ami alapján tettem, konkrétan semmit nem tartalmazott a munkakörhöz tartozó feladatokról. Az interjúztató úriember is elfelejtett erről bármit is mondani, szóval rákérdeztem.

A lényeg, hogy azt mondta, biztosítási szerződést kell kötni, megszűntetni, hiányzó adatokat elkérni az ügyfelektől, a beérkező kérdésekre és panaszokra válaszolni/reagálni, illetve különböző ügyintéző feladatokat kell ellátni, iratot rendezni, postázni, időpontokat egyeztetni, ilyesmik. Persze gondolom ez csak egy része, tudjuk, hogy manapság mindenhol mindent IS csinálni kell, illetve gondolom irodánként különbözhet attól függően pl. hogy hányan dolgoznak ott.

Ami a fizetést illeti, az általam talált hirdetésben bruttó 300 000 forint szerepel, de erre nem kérdeztem rá.

Remélem tudtam segíteni, további szép napot!

2019. nov. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!