Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A 24/48-azást hogy lehet...

A 24/48-azást hogy lehet bírni, ha mellette edzeni, meg sportolni is szeretnél? 38/N

Figyelt kérdés
Az volna a kérdésem, aki 24/48azik és nagyon kevés órányi pihenő ideje van, hogy tud mellette egészséges életmódot folytatni? Kv-tok? Vagy energia ital? Vagy valami más kis dopping szerű italt isztok e mellé? Azt látom a kollégák nagy része el van hízva, cukorbetegséggel, magas vérnyomással szenved. Én is elhíztam az utóbbi időben és nem szeretnék ezekbe a hibákba esni, még cukros nem vagyok és el szeretném kerülni. Lehet itt bármi féle összhangot kialakítani, vagy minden a szervetől függ? Keressek más munkát? Fel borul a boiritmus akár hogy is nézzük az éjszakai fenn létek miatt. Nem egészséges, de mit lehet tenni, ha ez fizet úgy hogy meg is élek belőle, csak rámegy az egészségemre.

2019. nov. 16. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Figyi... Mozdonyvezető vagyok, havi 200 ora körül dolgozok. Hónapban több éjszaka, hajnali 2 órás kelések vannak stb. Ráadásul stressz stb, úgy hogy semmi ütem nincs benne... Pl úgy mint nálad 24/48...


50 fölött borítékolható a stroke, infarktus, cukorbaj stb. Úgy hogy nem dohányzol, túlsúly nincs stb. Ha pl van némi felesleg akkor nagyobb az esélyed...


Tudnod kell aki műszakol, összevissza dolgozik, stb. Nem az a kérdés mikor lesz e bajod, hanem az hogy mikor 50, vág épp 65 leszel.


A rendszeres sport sokat segít, de pl nekem konkrétan nincs időm napi teendők elvégzése után, úgy hogy dög fáradt vagyok.


Válts munkahelyet erre az a megoldás

2019. nov. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hmm! Köszönöm válaszod, szomorú :( Valószínű keresek más munkát, mert itt tönkre fogok menni úgy érzem.
2019. nov. 16. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!