Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Morgan Stanley cég állásinterj...

Morgan Stanley cég állásinterjúja milyen?

Figyelt kérdés

#Morgan Stanley #állásinterju
2019. nov. 16. 18:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Melyik a hat kör közül?
2019. nov. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%
Izzasztos.
2019. nov. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Mindegyik😁 nem tudnál mind a hat korrol meselni?🙂
2019. nov. 16. 20:02
 4/17 anonim ***** válasza:
72%

Telefonos ('ismerkedos'), joreszt angolul

Telefonos, 'szakmai' jellegu ('szintfelmero'), szinten angolul

Behivos, 3 ora alatt 3 interju (HR + 'technikai') - na ez az igazan izzasztos

Team fitting (a leendo kollegaiddal osszeismerkedos)


Amugy ha gyk-n kell ezeket megkerdezned, biztos vagyok benne hogy alkalmatlan vagy...

2019. nov. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
Miért veri mindenki a "verni valóját" erre a cégre?
2019. nov. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%

Én elbuktam egy másik hasonló multinál az első körben. Megkérdezték, hogy miért akarok náluk dolgozni.

Nem értettem a kérdést. Azért mert hirdettek egy szabad pozíciót amihez meg volt a végzettségem és a szakmai tapasztalatom.

Sajnos nem tudok zsigerből nyalni, hogy micsoda megtiszteltetés lenne egy ilyen híres cég csapatába tartozni. Ez lett volna a helyes válasz.

2019. nov. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
54%

#6

Azért az valóban gáz, ha nem tudod megindokolni, hogy miért a Morganhez jelentkeztél.

Nem tudom finance, jogi vagy IT pozícióra jelentkeztél, de bármelyikre is, egészen biztos volt még legalább 50-60 hasonló pozíció Budapesten. Mindegyikre jelentkeztél?

Gondolom nem, valami alapján biztos kiválasztottad a Morgant és még N db céget, amikhez jelentkeztél, ezt az indokot kellett volna elmondanod az állásinterjún.

Én például Java fejlesztőknek jelentkeztem a Morganhez. Több száz Java fejlesztő pozíció van Budapesten GE, Ericson, EPAM, Lufthansa és kismillio kis magyar cég. Értelemszerűen nem jelentkeztem mindenhova, de a Morganhez igen, aminek nyilván volt egy oka, és egyszerűen csak ezt az okot mondtam el az állásinterjún.

2019. nov. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%
Ki megy direkt multihoz dolgozni? .net fejlesztőként hívtak anno, de eszem ágában sem volt.
2019. dec. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
Már miért ne menne az ember fejlesztőként multihoz dolgozni?
2019. dec. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
43%
Tök mindegy, hogy fejlesztő vagy sem (én pl. jogra jártam, de az lettem). A corporate culture egy lélekölő szar. De ha valaki szereti, lelke rajta. Inkább keresek többet egy kisebb, bár nem hazai cégnél.
2019. dec. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!