Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés

A kérdés

Oké, felmondok, na de utána?

21 éves lány vagyok. Több, mint egy éve dolgozok a városomban egy olyan munkahelyen amit utálok. Nem fejlődök semmilyen szempontból, semmi újdonság, kihívás, izgalom. Csak a munkatársaim miatt "élvezek" bejárni.

Szívesen felmondanék, de félek hisz nem tudom hova tudnék utána menni..

Anyukámmal élek, őt is segítem pénzzel mert ápolásin van mamámmal.

Nem tudom mi lehetne a legjobb megoldás..

Irigykedek azokra akik szinte nem is dolgoznak és mégis megélnek, én pedig 3 műszakban nyomom már egy jó ideje, belefáradtam..

Keress kérdéseket hasonló témákban: felmondás, munka, fizetés, karrier, pénz, család, lehetőség, újdonság

nov. 17. 11:13  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3 4
Kereswl allast ha van mas utána mondasz fel

A válasz 26%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/33Időpont nov. 17. 11:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Sajnos itt már semmilyen munkalehetőség nincs..

Teljesen fejletlen város.

Vagy ha van is, gyorsan lecsapnak rá..

# 2/33Időpont nov. 17. 11:34 Privát üzenet
Akkor el kell költözni

A válasz 13%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/33Időpont nov. 17. 11:35 Privát üzenet
Hangold össze , keress ott ahol lennél , jelentkezz , szerződést járd ki egyeztess . Ezek nélkül nagyon kockázatos de lehet szerencsés folytatás .

A válasz 95%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/33Időpont nov. 17. 11:36 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Persze, gondoltam a költözésre is, de az is sokba kerülne amire most nincs kapacitásom..

# 5/33Időpont nov. 17. 11:46 Privát üzenet
Értjük, mindenre van kifogásod. Szakképzettséged gondolom nincs vagy értékeletlen. Akkor ez van.

A válasz 55%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/33Időpont nov. 17. 11:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem kifogás, de ha szinte neked kell eltartanod ilyen fiatalon a családod akkor valahogy nem tudsz félretenni milliókat, ez van.

# 7/33Időpont nov. 17. 11:58 Privát üzenet

Mégis hogyan költözne el, amikor segítenie kell a családját?

Jó lenne, ha a gyakorin megerőltetnék magukat a válaszolók és minimális empátiával gondolkozni is kezdenének....

A válasz 54%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/33Időpont nov. 17. 12:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ugyan, hagyd csak.. nem szeretném ha veszekedésbe fajulna ez az egész feleslegesen. Plusz nem mondtam egy szóval sem, hogy nincs végzettségem és szakmám tehát nem tudom honnan vette az illető, de mindegy is.

Aki szeretne vagy volt hasonló helyzetben az úgy is segít vagy ad tanácsot, aki meg nem akar az nem értem minek ír ide bármit is.

# 9/33Időpont nov. 17. 12:23 Privát üzenet

És milyen szakmád van?

Vállalkozni nem lehet vele?

Ha a munkahelyed ilyen laza, miért nem iratkozol be mellette valami levelező képzésre?

A válasz 81%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/33Időpont nov. 17. 12:45 Privát üzenet
1 2 3 4

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha én péntek reggel felmondok, akkor utána haza is mehetek, vagy azt a napot le kell dolgozzam?
1,5 év munkaviszony kezdetben napi 2 óra utána 3 óra bejelentett munkavégzés után ha felmondók mennyi felmondási időre számíthatók?
Közös megegyezéssel felmondok, jár-e végkielégítés és munkanélküli segélyt kaphatok-e utána egyből?
Ha felmondok a munkahelyemen akkor utána semmilyen támogatást nem kaphatok?
Ha felmondok, és utána nem megyek be többet?
Márciusban lejár a gyesem, már nem szeretnék 5 év után visszamenni a munkahelyemre. Azt szeretném, ha a 123 nap szabadságomat nem kifizetnék, hanem letölthetném. Erre csak akkor...

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Karrier, fizetés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!