Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Oké, felmondok, na de utána?

Oké, felmondok, na de utána?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok. Több, mint egy éve dolgozok a városomban egy olyan munkahelyen amit utálok. Nem fejlődök semmilyen szempontból, semmi újdonság, kihívás, izgalom. Csak a munkatársaim miatt "élvezek" bejárni.

Szívesen felmondanék, de félek hisz nem tudom hova tudnék utána menni..

Anyukámmal élek, őt is segítem pénzzel mert ápolásin van mamámmal.

Nem tudom mi lehetne a legjobb megoldás..

Irigykedek azokra akik szinte nem is dolgoznak és mégis megélnek, én pedig 3 műszakban nyomom már egy jó ideje, belefáradtam..



2019. nov. 17. 11:13
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
52%
Kereswl allast ha van mas utána mondasz fel
2019. nov. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Sajnos itt már semmilyen munkalehetőség nincs..

Teljesen fejletlen város.

Vagy ha van is, gyorsan lecsapnak rá..

2019. nov. 17. 11:34
 3/33 anonim ***** válasza:
15%
Akkor el kell költözni
2019. nov. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
95%
Hangold össze , keress ott ahol lennél , jelentkezz , szerződést járd ki egyeztess . Ezek nélkül nagyon kockázatos de lehet szerencsés folytatás .
2019. nov. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Persze, gondoltam a költözésre is, de az is sokba kerülne amire most nincs kapacitásom..
2019. nov. 17. 11:46
 6/33 anonim ***** válasza:
51%
Értjük, mindenre van kifogásod. Szakképzettséged gondolom nincs vagy értékeletlen. Akkor ez van.
2019. nov. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Nem kifogás, de ha szinte neked kell eltartanod ilyen fiatalon a családod akkor valahogy nem tudsz félretenni milliókat, ez van.
2019. nov. 17. 11:58
 8/33 anonim ***** válasza:
65%

Mégis hogyan költözne el, amikor segítenie kell a családját?


Jó lenne, ha a gyakorin megerőltetnék magukat a válaszolók és minimális empátiával gondolkozni is kezdenének....

2019. nov. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Ugyan, hagyd csak.. nem szeretném ha veszekedésbe fajulna ez az egész feleslegesen. Plusz nem mondtam egy szóval sem, hogy nincs végzettségem és szakmám tehát nem tudom honnan vette az illető, de mindegy is.

Aki szeretne vagy volt hasonló helyzetben az úgy is segít vagy ad tanácsot, aki meg nem akar az nem értem minek ír ide bármit is.

2019. nov. 17. 12:23
 10/33 anonim ***** válasza:
78%

És milyen szakmád van?

Vállalkozni nem lehet vele?

Ha a munkahelyed ilyen laza, miért nem iratkozol be mellette valami levelező képzésre?

2019. nov. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!