Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keresel mérnökként?

Mennyit keresel mérnökként?

Figyelt kérdés

Ténylegesen érintetteket kérdezek. Gépészmernök elsősorban de minden más érdekelne. Hány éves tapasztalat, vagy pályakezdő és melyik régió.

Férjem most diplomázik gépészmérnök lesz, 1.5eve dolgozik karbantartó mérnökként, vagy a mostani munkahelyén lép előre vagy máshol, de mindenhol mondják ő mondjon fizetést mennyit akar.

Erre hiány, így keresett. Jó lenne tudni meddig mehet el :)

Köszönöm előre is


2019. nov. 17. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
1,5 éves tapasztalattal, egy jó ipari régióban 500-520k bruttót kérjen nyugodtan.
2019. nov. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Másfél év tapasztalattal bruttó 550-et kapok alapbérként egy autóipari multi budapesti fejlesztő központjában.
2019. nov. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
Tesztmernok szamit? 700k brutto
2019. nov. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Utolso vok 3 ev tp
2019. nov. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha másfél éve dolgozik, akkor kellene legyen annyi rálátása a szakmájára, hogy tudjon bérigényt meghatározni...


Egyébként közlekedésmérnökként két diplomával nettó 400k plusz cafeteria plusz év végi bónusz. 5 tapasztalattal kinevezés előtt...

2019. nov. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A cégnél szigorúan veszik, hogy a bér tabu. De O maga is annyira magán dolognak véli, hogy akivel együtt diplomázik, jó barátja, O már 40+ 2. Diploma, de az ő fizetését sem tudja.

Köszönöm szépen a válaszokat. :)

2019. nov. 18. 14:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Építőmérnökként 160-al kezdtem és még nem is voltam a rosszul fizetettek között a szaktársaim közt. Most olyan 300ig jutottam túlórákkal együtt vidéken 3 év alatt.
2019. nov. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem is arra gondoltam, hogy a közvetlen kolléga bérét kellene tudnia...
2019. nov. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!