Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy lehet munkát találni?

Hogy lehet munkát találni?

Figyelt kérdés
Nincs se protekcióm se ismerős se senki. Önmagamtól szeretnék munkát és sikertelenül eddig. Fiú vagyok tehát a nehezebb fizikai munkák sem okoznak gondot. Jelentkezek egy munkára akkor vagy bettelt vagy azt mondják hogy egyenlőre megvannak vagy nem aktuális. Profession.hu keresztül és nézek munkákat de hiába küldöm el a jelentkezéseket semmi visszajelzés vagy válasz. Hiába csináltam egy jó önéletrajzot szerintem nem is azt nézik. Nem tudom hogy más fiatal hogyan csinálja vagy ők is otthon ülnek? Ha megvan hírdetve olyan munka ahol meg magasak az elvárások akkor meg azért nem tudok oda jelentkezni. Jelenleg egy szakmám van és ennyi. Egyetemre nemfogok járni mert egyrészt pénzbe kerül másrészt nincs az a garancia hogy diplomával fogok munkát találni és inkább lányok járnak egyetemre vagyis több a lányok körében a diploma. Fúk inkább ha diplomát akarnak akkor műszaki területre mennek az meg nekem nagyon nehéz mert felmentettek matekból nem érettségiztem belőle. Tehát nicns ötletem és egyre nehezebben bírom az itthonlétet a semmittevést és senki sem segít. Se amunkanélküli hivatal okj szakmákat nem indítanak csak igérgetik szüleim nem segítenek semmit nem fizetnek ki még egy jogosítványt sem hogy elmehessek mondjuk áruszállítónak tehát teljesen kilátástalan a helyzet és nem a munkakereséssel van a bajom hanem azzal hogy nem engem vesznek fel és minél tovább ebben a helyzetben vagyok mivel kimentem anapi rutinból már egy jó ideje több éve így nagyon nagyon nehéz. Ki tud használható segítséget adni hogy hogyan lehet álláshoz jutni ha nincs éppen piacképes szakmám de pénzem nincs tanulni és pénzre jobban szükségem van most.
2019. nov. 18. 10:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
60%
Előző munkahelyemet ismerős ajánlotta, de amíg ott voltam, szinte mindig folyamatosan vettek fel embereket. Utána két helyre adtam be jelentkezést, mindkettőre behívtak interjúra, a másodiknál el is helyezkedtem. Szóval nem igazán értem hogy miért ne lehetne találni munkát, ha csak nem valami pár ezer fős zsákfaluba lakik az ember.
2019. nov. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Milyen munkákra jelentkeztél mert az se mindegy hogy ha informatikus vagy mondjuk oda mindig kell ember de nagyon nehéz megtanulni a szakmát és kell hozzá érdeklődés is. Ha péládul betanított munkákra jelentkeztél akkor nem hiszem hogy kaptál visszajelzéseket. Hiába van az embernek szakmája ha piacképtelen.
2019. nov. 18. 10:49
 3/23 anonim ***** válasza:
69%

Tescoba árut feltölteni/kasszázni kb bárkit felvesznek, aki le tudja írni a nevét.


Napi szinten kell küldeni a jelentkezéseket. Én annó azt se figyeltem, hogy hányszor küldtem el egynek.

2019. nov. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Semmi extra, sima betanított munka volt mind.
2019. nov. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Tescoban már voltam diákként és nem pörögtem első napomon árufeltöltőként és elküldött a fönők. Ilyen helyekre soha többet. Normális munkáras szeretnék menni ahol lehet fejlődni normális emberekkel és normális bejelentett munka legyen.
2019. nov. 18. 10:56
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Betanított munkásként milyen irányba szeretnél "fejlődni"? Ott a fejlődés max annyit jelent, hogy gyorsabban tudod majd behajtani a csavart, vagy mittomén.
2019. nov. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Jelentkeuni kell
2019. nov. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Hátt köszönöm a nagy semmit.
2019. nov. 18. 11:08
 9/23 anonim ***** válasza:
Konkrétan mit vártál? Milyen válaszokat fogsz kapni a kérdésre? Mindenki így keres munkát. Állsáhirdető oldalakat néz vagy facebook csoportokat, esetleg újságban feladott hirdetést.
2019. nov. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Pont ez az hogy mindenki vagyis sokan ezért nincs hely munkákra többnyire. Például megvan hírdetve kézi rakodó de ha olyan jelentkezik akinek esetleg van targonca jogsija akkor őt veszik fel hiába nem kérik de jó ha van. Nagyon kevesek a lehetőségek és a helyek munkahelyekre.
2019. nov. 18. 11:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!