Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy onkormanyzati allasinterju...

Egy onkormanyzati allasinterjun mire szamitsak? Mondjuk engem az is meglepett hogy alig egy nap telt el a hatarido utan es egybol hivtak. Szoval igy nehez volt felkeszulni.

Figyelt kérdés
2019. nov. 19. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Rövid lesz és unalmas.
2019. nov. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hat ameddig nem sulok fel az nem gond.

Szerintetek abba belekerdeznek hogy oldom meg a munkaba jutast? Mert en mivel van tapasztalatom bejarasban mashonnan nem szeretnem a fizetesem szallasra kolteni.

2019. nov. 19. 17:10
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

Ha nagyon távol laksz (mondjuk 60+ km) akkor rákérdezhetnek. Az ő érdekük az, hogy a munkatárs időben be tudjon érni, de leginkább az, hogy minél kevesebb "munkába járási költséget" kelljen kifizetniük (főleg egy önkormányzat esetében).

Szerintem kevés a jelentkező lévén, hogy a fizetés nem magas. Így én annyira nem tartom meglepőnek a gyorsaságukat, gondolom örülnek ha találnak valakit aki ért hozzá.

Annyira azért szedd össze a gondolataidat, hogy el tudd mondani az iskoláidat, korábbi munkahelyeidet, esetleg hobbidat. Sok sikert!

2019. nov. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszi.

2 ora vonattal de az nekem semmi de majd elmondom nekik. Ha 8-9-koe kezdodik a munka ugy nem gaz.

Na de a lenyeg hogy a suli alatt kaptam 90-es kartyat meg sajatjogon jaru csaladipotlekot. Vagyis tudnek 90-es berletet venni mert azt tesomtol se vettek el csak a penzt. Vagyis ameddig a munka szol ket es felevre apropenz la szallashoz kepest.

Na de lenyeg a lenyeg hogy nekik igy is de teljes berlettel se hiszem hogy dragabb lenne mint az alberlet mert az rohadt draga Budapesten es nem is tervezek ott elni.

2019. nov. 19. 22:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Na és végül hogy sikerült az interjú? :)
2019. nov. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!