Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti mit csinálnátok ha munkatár...

Ti mit csinálnátok ha munkatársatok kitolásból kirúgatna titeket a munkahelyetekről?

Figyelt kérdés

Velem 2 hete ez történt. Az utóbbi időben látta, hogy ha engem nem távolít el attól a cégtől ahol mindketten dolgoztunk akkor riválisa leszek. Én mindig is amikor lehetőség adta képeztem magam mindig, hogy minél több dologhoz értsek. Ő meg az a tipikusan s#ggnyaló típus.

Ezért ahelyett, hogy ő is inkább eljárt volna képzésekre, befúrta magát a főnök titkárjának a bizalmába aztán mindig úgy generált valami hibát, hogy az rajtam csattant. Végül nem tudom hogyan sikerült neki, de egyszer csak bejelentették, hogy köszönik az eddigi munkám.


Én ezen annyira felhúztam magam, hogy nem is kezdtem veszekedni összeszedtem a holmimat és csendbe el is mentem a cégtől. De azt az ürgét remélem egyszer a saját hülyesége fogja xarba sodorni. Haragszom magamra hogy ott akkor nem jutott eszembe az , hogy behívassam azt a kis k#csögöt és akkor kérdőre vontam volna őt is.


2019. nov. 19. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudom bizonyítani a kavarását, akkor nyilván semmit. Az esne rosszul, hogy ennyire nem bíztak meg bennem, nem becsülték meg a munkám.
2019. nov. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az a baj aki tudna is támogatni/ vagy bizonyítani nem mer szólni semmit mert féltik az állásukat és megértem őket mert egy részük családos ember.
2019. nov. 19. 19:22
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Egy felmondáshoz indok kell.

Az, hogy nem voltál szimpatikus, nem indok.

Tehát volt valami olyasmi, amit nem tudtál megtámadni, mert igazuk volt.


Tudom, írod, hogy ő érte el.

De ez így nem kerek.

Ha most utólag akarsz tenni valamit, akkor ott helyben sem kullogtál volna el, hanem az igazságérzeted miatt jelezted volna, hogy nincs igazuk, azt nem te követted el, stb.

Ha ott és akkor nem szóltál, akkor most miért akarsz?


Szerintem csak egy bosszún agyalsz, mert sértve érzed magad.

Ha azt írod, nagyon felhúztad magad, akkor biztos nem hagytad volna szó nélkül, ha lett volna valami jó kis mondanivalód.

2019. nov. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Örülnék, hogy megszabadultam tőle. Nagyon kevés ekkora se99fej létezik, ezért a következő munkahely csak jobb lehet ennél.


Ez volt velem is. Fizum is jobb lett 150 bruttóval és legjobb társaságba kerültem, amibe lehetett!!

2019. nov. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30%
Egyszer munka után verd meg.
2019. nov. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%

Már maga az is törvénytelen, hogy uszítod a másikat verekedésre!

Ne verj meg senkit. Bajba juthatsz. gondolkozz!

2019. nov. 20. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!