Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érettségizett fiataloknak...

Érettségizett fiataloknak miért vannak irreális karrier elképzeléseik?

Figyelt kérdés

Tucatjával vannak betanított munkák, most már kifejezetten jó fizetésekkel, de csak finnyásan visszakérdeznek hogy nem volna e valami szellemi munka, irodában, mert ők több műszakban nem dolgoznak.


Mégis mit képzelnek?



2019. nov. 19. 19:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Mert nem akadnqk olyan segedmujkasok lenni egesz eletukben mimt te
2019. nov. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Pedig aki elég talpraesett az érettségivel is talál irodai munkát.
2019. nov. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Fene a dolgukat a fiataloknak! Ezek enni akarnak és albérletet fizetni és évente 2x múzeumi belépőt venni. Túl sokat kérnék!
2019. nov. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%

A betanított gyártósori munka nem fehér embernek való.


Aki teheti menekül belőle vagy legjobb esetben elkerüli.



De, ez jól látszik országos szinten is, ugyanis egyre kevesebb magyar vevő ilyen "csodálatos" munkakörökre.A kormány kénytelen ukrán, albán meg mongol vendégmunkásokat hozatni.

2019. nov. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
51%

Azért mert eddig anyuka, meg apuka gondoskodott az anyagi dolgokról, minden a hátsójuk alá volt rakva, halvány lila gőzük nincs arról, hogy milyen munkáért, hol, milyen fizetést adnak és mennyiből lehet épphogy, nagyon jól, vagy egyáltalán nem megélni. És persze arról sincs fogalmuk, hogy mi az, hogy napi 8 órában melózunk, nincs tavaszi szünet, nyári szünet, őszi szünet, beteg vagyok, otthon maradok, hanem ami van szabadság, azzal kell gazdálkodni. Aztán haza kell menni és saját magának minden másról gondoskodni. De majd rájönnek. :)

És mondom ezt úgy, hogy én is voltam fiatal, nekem is voltak ilyen téren tévképzeteim és azért most már 30 felett elég jól keresek. :)

2019. nov. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
Nem mindenkinek az az élete nagy vágya hogy gyártósori droid legyen, mint te kérdező. Én láttam milyen emberek dolgoznak ott, tisztelet a kivételnek, de többnyire aljanép.
2019. nov. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%
irgum burgum rontom bontom
2019. nov. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
61%
Megis mit varsz a facebook instagram snalchat vilagaban? mindenki sikeres akar lenni az pedig ma a penztel egyenlo, na ezert
2019. nov. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%
Nem szívesen dolgoznak több műszakos, egészségkárosító munkarendben biorobotként? A szemetek!
2019. nov. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%
Ezt nevezik ambíciónak. A kérdező nyilván most tanulta ezt a szót.
2019. nov. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!