Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tegyek, ha felvettek...

Mit tegyek, ha felvettek valahova, de 90%-ban biztos egy jobb lehetőség?

Figyelt kérdés

Elvállaltam egy tanulmányaimnak nem megfelelő munkát, a héten már kezdtem is.

Ugyanakkor közben szóltak, hogy hamarosan tudnék menni máshova (tanulmányaimnak megfeleően). Az totál reménytelennek tűnt korábban, ezért is vállaltam el emezt.


90%, hogy fel fogok majd mondani.

Pénzügyileg kibírnám ezt a pár napot és nem szeretném csak azért halogatni a felmondást, hogy elmondhassam magamról, hogy dolgozom.

Így is van más dolgom is, energiaitalon élek most pár napig. Van dolgom a kövi hellyel kapcsolatban is.


Ma dobbantsak vagy még várjak ki?



Igazáből ez a 10%, ami miatt kérdéses.


Ja és egy teszt is várható egy harmadik helyről.


2019. nov. 20. 08:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

"energiaitalon élek most pár napig"

Nagyon helytelen - kikészül a szervezeted tőle :-(


Gondolom, ahol most dolgozol, próbaidős vagy, márpedig próbaidő alatt fel lehet mondani egyik napról a másikra - így nem vagy kötve.

Addig semmiképpen nem mondanék fel, amíg nem biztos a másik hely.


"Ja és egy teszt is várható egy harmadik helyről."

Ezt nem tudom értelmezni: mit jelent ez a mondat, Egy harmadik helyen még tesztet kell írnod vagy az eredménye várható?

2019. nov. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Írj alá ott ahol biztos. Ha felvesznek a 90%os helyre, akkor menj majd át oda dolgozni, ha jobban szeretnéd. Viszont ha a harmadik hely nem olyan vonzó, azt lehet elengedném, ha csak nem jobb, mint a jelenlegi.
2019. nov. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Ha pár nap alatt kikészül a szervezetem, akkor ennyit is ér.

Napi 10 óra elfoglaltságot jelent, ahova felvettek és 6-8 órát kellene tanulnom mellette.

2019. nov. 20. 09:06
 4/22 A kérdező kommentje:
A jelenlegi nem tanulmányaimnak megfelelő és borzalmasan rossz is, a 90%-os negfelelő a tanulmányaimnak.
2019. nov. 20. 09:11
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezt értjük és az 1-es válaszomban leírtam a megoldást is: ha a 2.-ik hely biztos lesz, akkor itt felmondasz - mivel ez nyilván próbaidős. Másnap mehetsz a másik munkahelyre. Csak ne felejtsd el, hogy írásban kell felmondani - még próbaidő alatt is.
2019. nov. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Akkor a 10 % miatt tartsak ki egy kicsit alvás nélkül és szörnyű helyen?

Borzalmasan élem meg, életbenmaradni sincs kedvem.



A tesztet megéri kitölteni, épp a 10 % miatt, mert az is egy esély.

2019. nov. 20. 10:43
 7/22 anonim ***** válasza:
55%

Remelem a tesztben nem lesz elvaras normalis, logikusan felepitett, legalabb 3 egymast koveto mondat leirasa barmilyen nyelven.

Tulajdonkeppen mi a problemad? Mi mondjuk meg hogy mennyit aludjal es melyik nap mondj fel? Hihetetlen.

2019. nov. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Csak az ékezetes betűk használata és a minimális empátia lesz elvárás.
2019. nov. 20. 12:24
 9/22 anonim ***** válasza:
55%

Ne mondj fel, amíg nincs a kezedben a másik ajánlat.


Azt meg el kellene dönteni, hogy dolgozni akarsz vagy nyafizni.

2019. nov. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Jó, csak pár tény:

- 2 éve is jobban kerestem, mint most, ezen a helyen (csak a körülmények ezt teszik lehetővé)

- Eddig is érettségivel végezhető, rosszabb munkáim voltak, de ennél számomra mégis sokkal jobbak

- Könnyű fizikai munka 8-9-több órában, utána éjjel tanulás. Tegnap lecsuklott a fejem, lecsukódott a szemem, de nyomni kellett

Ma még suli is lesz 9-ig, 10-re hazaérek, tanulás



Ne dőljön már össze a világ, ha valaki pár mondatot le merészel írni, hogy bizony nehéz.



Azért meg nem dolgoznék, hogy elmondhassam magamról, hogy dolgozom.

Az zavarna csak, ha a 90%-ig biztos nem jönne be és a tesztes sem, de itt addigra felmondok, így januárig hoppon maradok.

Ezért született meg a kérdés.



Aki segített, annak köszönöm, hogy mások meg rajtam vezetik le a feszültséget, azt sajnálom... Neki se lehet jó élete.

2019. nov. 20. 13:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!