Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van olyan weboldal, ami...

Van olyan weboldal, ami útmutatást nyújt a külföldi munkavállaláshoz?

Figyelt kérdés

Már mint olyanra gondolok, ami folyamatosan frissítve van, például az aktuális minimálbért leírja, illetve útmutatást nyújt arra vonatkozólag, hogy eltudjuk dönteni hogy melyik ország lehet nekünk ideális.


Angol nyelvű is érdekel.


Köszönöm.


2019. nov. 20. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Elsősorban az az ideális ország, amelyiknek beszéled a nyelvét.

Meg nem árt, ha van 2-3 havi kauciód a szoba/lakásbérlésre.


A minimálbért itt tudod megnézni - de ezzel sokkal előrébb nem leszel, mert pl. némely országban hiába magas a minimálbér, a szállás/lakásárak is olyan magasak, hogy nem biztos, hogy jobb színvonalon tudnál élni: pl. Svájc.

2019. nov. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ja, már megint lemaradt a minimálbéres link:

[link]

2019. nov. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Aha, google.com. Ismered? 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
2019. nov. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Direkt nem kerestem rá a google-ben, gondoltam ti úgy is ismertek jobb oldalakat, amiket ti is olvasgatni szoktatok.


Igen, a minimálbéres wikipédiás listát ismerem, de azt hiszem rosszul fogalmaztam meg a kérdést.

Mert többek között az is érdekelne, amit írtál, hogy a megélhetés mennyire drága az adott országban, tehát ahogy mondtad, hiába magas a legmagasabb a minimálbér, ha a megélhetés is a legmagasabb (pl. Norvégia).

2019. nov. 20. 10:52
 5/5 A kérdező kommentje:
hiába a legtöbb a minimálbér, ha a megélhetés is a legmagasabb (pl. Norvégia).*
2019. nov. 20. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!