Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehetek projektmenedzser?

Hogyan lehetek projektmenedzser?

Figyelt kérdés

Természetesen tudom hogy ez egy hosszú folyamat, és rengeteg év és tapasztalat kell hozzá. De szeretném tudni hogy merre érdemes elindulnom ha a későbbiekben szeretnék ezzel foglalkozni.


19/L



2019. nov. 20. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért azt megírhatnád, hogy milyen projekt menedzselésre gondolsz?


Ezer felé pozíciót hívnak így. Én pl hr projektmenedzser vagyok.

2019. nov. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mihez értesz?

A projektmenedzser egy tervezést, vagy terv gyakorlati megvalósítását irányítja.

2019. nov. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Menj rá 1-2 hirdetésre, és nézd meg a követelményeket, hogy milyen képzettséget kérnek hozzá

[link]

2019. nov. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Azon kívül, hogy jól hangzik, van bármi elképzelésed arról, hogy ez mit takar? Nagyjából bármilyen terület lehet, ahol elkezdesz dolgozni, tanulsz mellette projektmenedzsmentről, meló mellett kérsz kisebb feladatokat, hogy gyakorolj meg bizonyítani tudj és utána már csak 12 pont ugyanilyen embert kell lenyomnod egy interjún. Sokan akarnak PM-ek lenni, mert legtöbb helyen jó fizu és vagy nincsenek beosztottjaid vagy csak minimális számban.
2019. nov. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!