Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti milyen munkára jelentkeztetek?

Ti milyen munkára jelentkeztetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A nagy problémám az, hogy még mindig nem tudom mit csinálnék szívesen, illetve hogy nem tudom milyen állásra jelentkezzek, mire felelnék meg...mindenhol angol vagy német kell, angolul tudok valamennyire, de passzív a használata 2013 óta...

Ti hogy jelentkeztetek egy állásra? mindenre megfeleltetek? Vagy szerencsétek is volt és felvettek?

Előre is köszi!



2019. nov. 20. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Beadtam 100 helyre (nem túlzok), kb. 20-tól kaptam visszajelzést egyáltalán, 6 helyre behívtak interjúra, 3-at megkaptam volna, választottam egyet és ennyi. A nagy számok törvénye.
2019. nov. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Mindezt 6 hét alatt. (Első voltam)
2019. nov. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem semmi! Milyen munkát kaptál? Szereted? Különbözőkre küldted be, vagy épp amire úgy gondoltad megfelelsz?
2019. nov. 20. 19:47
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon válogattam, bár két fő terület volt, kereskedelem és egészségügy, mert ezekhez volt tapasztalatom. Végül kereskedelem lett belőle. Azóta tovább tanultam, és saját vállalkozást indítottam, ez volt az utolsó munkahelyem, amiről meséltem. Szerettem, de ha nem szerettem volna, hasonló taktikával váltottam volna. Ezenkívül ajánlom még azt is, hogy ne álláshirdetésekre jelentkezz csak, hanem nézd meg, mi van a környékeden, milyen cégek, mivel foglalkoznak és simán sétálj be és kérdezd meg, ki foglalkozik felvétellel, ha szívesen dolgoznál ott. Rengeteg rengeteg állás nincs meghirdetve!


Az pedig, hogy nem tudod mit csinálj, nem fog megváltozni otthon a székből. Ez nem egy egyirányú út. Menj, próbálj ki több mindent, akkor is, ha nem tudod pontosan mi az, tanulj, tapasztalj! :) Csak lazán! Mindig van másik, ha nem jön be, amit épp csinálsz!

2019. nov. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2019. nov. 20. 19:56
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Valahol el kell kezdeni.


Első munkahelyemen áru összekészítő voltam. Azóta, raktam térkövet, építettem bankautomatát, javítottam kávégépet, masszőrködtem fél évet egy szépségszalonban Bp-en, kezeltem 8 hónapig egy 100 millió forintos árukészlettel rendelkező alkatrészraktárat, most back officaban dolgozok egy multinál és mellette épül a saját vállalkozásom.


Hihetetlen az egészben, hogy csak 8 éve vagyok az álláspiacon..és kb most kezd kirajzolódni (és kezdem lehinni és felfogni magamról), hogy mik az erősségeim. Mi az amiket szeretek, mik azok, amiket soha nem akarom megtapasztalni újra.

2019. nov. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Jelentkeztem kb 400-500 irodai állásra friss diplomásként, ami nem volt túl speciális kitétellel meghirdetve, és vártam.

Kb 20 helyen voltam interjún, végül a logisztikában helyezkedtem el.

2019. nov. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%
Szakképesítés meg nyelvtudás nélkül nem lesz könnyű kör (aktív felsőfok alatt nem nyelvtudás). Én életemben egyszer pályáztam munkára, azt megkaptam, azóta fejvadászok szoktak megkeresni, ha van valami érdekes minél több pénzért, akkor váltok.
2019. nov. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez önismeret kérdése, valamit kezdj el, aztán majd látod, hogy tetszik-e vagy sem.
2019. dec. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!