Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szeretnék 16 évesen iskola...

Szeretnék 16 évesen iskola mellett dolgozni Eger közelében tudnátok nekem ajánlani?

Figyelt kérdés
Elég rossz anyagi helyzetben élünk és szeretnék dolgozni hogy el tudjunk költözni egy albérletbe. Nagyon zavar hogy ilyen házban kell élnem és szeretnék változtatni ezen. Anyukámmal és a nővéremmel élek de anya már 55 éves és nem tud kemény fizikai munkát végezni ezért nem is akar változtatni a mostani életünkön. Nagyon fontos lenne. Köszönöm a segítségeket.

2019. nov. 21. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Semmit!


Alá sem írhatsz munkaszerződést, és semmi képesítésed sincs.


Meg gondolom nem vagy fullos csaj sem.

2019. nov. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2019. nov. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Gyökér #1-es válaszoló, ne hallgass rá. Szerintem ilyen idősen max. diákmunkát vállalhatsz, árufeltöltő etc., talán még amiben jobban jön a pénz az a felszolgáló, éttermekben s a többikben, de abban nem tudom pontosan, hogy ilyen fiatalon felvesznek-e, de volt már olyan ismerősöm aki dolgozott felszolgálóként ilyen idősen is.
2019. nov. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!