Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az adecconál és a trenkwaldern...

Az adecconál és a trenkwaldernél csak ilyen trágya gyári melót lehet találni, vagy ott más területen is van állásajánlat?

Figyelt kérdés

2019. nov. 22. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Van más is, csak kevesebb.
2019. nov. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rengeteg más is van. Más kérdés, hogy drágák, nem éri meg a cégeknek, hogy az általuk vadászott embereket felvegyék.
2019. nov. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindkettőtöknek
2019. nov. 22. 22:18
 4/7 A kérdező kommentje:
ha esetleg mást is érdekelne, bementem egy kisváros mind2 irodájába, és csak többműszakos gyári munkával foglalkoznak.
2019. nov. 26. 16:43
 5/7 anonim ***** válasza:
4: ez csak az adott városra vonatkozik. Én Pesten biztosan tudom, hogy más munkákra is keresnek embert.
2019. nov. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pesten lehet, de en egy 40 ezres kisvarosban lakom. Mind2 helyen adtak egy nevjegykartyat, hogy azoknak irhak, ok foglalkoznak szellemi munkaero kozvetitessel, de magukban az irodakban nincs ilyen.
2019. nov. 28. 15:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyiregyházán pl csak a Legoba keres "rabszolgamunkaerőt" ez a cég gyártósorra. Pesten viszont tényleg láttam, hogy keresnek szellemi munkákra is.
2020. jún. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!