Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vagyonőrként 700 ft/óra az...

Vagyonőrként 700 ft/óra az nagyon kevés, ugye? 24/48

Figyelt kérdés

Még tanfolyamra járok, tehát papírom nincs róla, viszont vannak cégek és helyek, akik alkalmaznak emberket az iskola által kiadott igazolással is, végzett vagyonőr mellett.

Szerintem még végzettség nélkül is baromi kevés a pénz és ezt meg is mondtam nekik. Ugyan nem beszéltünk róla, de szerintem egy forinttal sem adnak több pénzt a végzettséggel rendelkezőknek.



2019. nov. 23. 18:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát ja. Elég kevés. Én asszem, hogy ez talán a minimálbért se érné el, hogyha pl 8 órával számolnánk, hogy azzal szorzunk, meg még a munkanapok számával. Egyszerűbb pozícióért is 900 Ft-os óradíjat szoktak szerintem minimum. De inkább többet.
2019. nov. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak vagyonőrként kevés, hanem bármilyen más órabérre kevés.
2019. nov. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Kevés, 1000-1300 az átlag.
2019. nov. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szeretnék legalább nettó 200-at keresni, nem a minimálbérből nyomorogni. Nyilván van akinek a 200 is nyomorgás, nem lehet mindenkinek mérnöki képessége és 400 ezres fizetése. Vagyonőrként (biztonsági őr a régi megnevezés, manapság személy és vagyonőr) reális a 200. Nem 8 órás munkával, hanem jóval többel. Nem a tudást, hanem a munkaórát fizetik meg. Már ahol. Ha jó helyet talál az ember, hiába nagyrészt semmittevés, a havi 240 óra azért nem kevés, erre 700 forintos órabért szerintem sértés ajánlani. Ha 1000 forint felett nem is, legalább 850-900 forintot szeretnék kapni.
2019. nov. 23. 19:56
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem kell mérnöki képesség, hogy 200e-ft felett keress.


Jó, hogy nem azzal jössz, hogy "Afrikában éheznek" ezért megelégszel havi 200e-rel.

2019. nov. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#10 - Mivel kereshetnék 200 felett, hogy közben ne dolgozzam ki a belem?
2019. nov. 24. 10:25
 7/13 anonim ***** válasza:
A legtöbb 3 műszakos multinál ennyit kereshetsz (vagy még többet) és ott csak napi 8 órát kell ledolgozni érte.
2019. nov. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Kevés ennyiért nem szabad őri munkát vállalni. Nekem 950es az órabérem és vannak helyek ahol 1000+os. Keresni kell és nem az iskola ajánlatait elfogadni, mert ők csak a betöltetlen alulfizetett helyeket fogják kínálni!


Az elsőnek meg üzenem. Mit kell tudnia egy őrnek? Pl tűzjelző kezelés, riasztó kezelés, épület teljes ismerete, vagy ha több épület van akkor az összes épületét. Cselekedni tudni ha sos helyzet van, számítógép ismeret beléptetéshez, levél kezelésekhez(sokaknak ez is problémát okoz, főleg az időseknek). Sok mindenhez érteni is kell némileg, helytől függően. Jogi szabályokat is illik ismerni! És cselekedni tudni, helyzeteket lekezelni, retar.dált emberekkel tudni bánni stb. Sok lenéző id.iótát megnézném hogy látnának el egy szolgálatot. Mit kezdene egy részeggel, vagy drogossal, aki hajnalban be akar jönni? Vagy mit kezdene azzal akinek nincs jogosultsága már bemenni az épületbe és hőzöngeni kezdene úgy hogy minden szabályt, jogi sza.rságot be is tartson. :) Kíváncsi lennék, tudnék pár helyet ahová beraknám őket, hogy akkor mutassa meg mennyire nem érnek semmit az őrök, hogy ott vannak. Láthatná mi a valóság és mi az amit ő eddig csak felfogott a dologból.

2019. nov. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
3 műszakkal rosszabúl jár mint egy 24/48al! Fa.sza gondolat ember. Ott az állandó váltakozó műszakoktól tönkre mész pár hónap alatt hiába 8 óra. Gondolom életedben nem dolgoztál 3 műszakban sem, nem hogy őrként
2019. nov. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#12 - A multiknál árufeltöltőként pont kidolgoznám a belem, vagy mire gondoltál?

Szerintem a világ egyik legrosszabb dolga napi 8 órában dolgozni. Inkább dolgozok 12 órát vagy többet, akár hétvégén is, cserébe több nap szabad, nem csak a 8 órás munka után megmaradt pár óra. Mikor 12 órában dolgoztam egy benzinkúton, bőven volt szabadidőm, szabadságot alig kellett kivennem, mert mindent el tudtam intézni a szabadnapokon és bőven ki tudtam pihenni magam. Dolgoztam 8 órában, két műszakban is, na azt utáltam, többek között a minden napi korán keléstől egész nap élő halottként éreztem magam. Délutánosként meg kb. felkeltem, aztán mehettem egyből dolgozni.


#13 - Rátapintottál a lényegre, ugyan még csak az oktatáson, de szó volt már minden említett dologról. Tudni mikor és hogyan kell beavatkozni, a tanult embertől az utolsó drogosig mindenkivel megtalálni a hangot stb.

2019. nov. 24. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!