Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen egy Webshop munkatárs...

Milyen egy Webshop munkatárs mit takar pontosan?

Figyelt kérdés

Ads, Facebook, Seo kampányok kezelése

- A megrendelések elszállításához szükséges feladatok adminisztratív ügyintézése

- A termékadatbázis kezelése

ezek alatt mit kell értenem pontosan?


2019. nov. 23. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ads, Facebook, Seo... ezek többnyire különböző hirdetések. Van ami kattintás alapú, nem mindegy mikor mit posztolsz vagy milyen közönséget célzol meg, kereső szavak, leírások... Webanalítika. Ebbe szerintem a legnehezebb beletanulni a felsoroltak közül. Termékadatbázis, a termékek amik a webshopban vannak. Nem minden rendszer frissíti pl. automatikusan magát, néha kell a visszaellenőrzés, hogy ami a rendszerben elérhető az valóban van-e fizikai formában is raktáron. Vagy a termékhez tartozó infók valósak e stb. Van hogy az összes terméket egyesével kell feltölteni. Ha akciós egy termék akkor az meddig milyen készlettel stb. Vannak kiegészítő meg helyettesítő termékek, néhány webáruházban feldobja hogy "nézd meg ezt is". Megrendelésnél meg csomó adminisztrációs feladat van. Például mikor mennyi csomag megy ki. Van e a csomagokon utánvét. Előfordul hogy nem is egy raktár van akkor azok közötti logisztika. Sokszor a futárok sincsenek a helyzet magaslatán, azokkal is tartani a kapcsolatot.
2019. nov. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ha például nekem fel kell töltenem egy képet,hirdetést akkor azt én kapom meg vagy nekem kell meg szerkeszteni a képeket ?
2019. nov. 23. 20:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát webáruháznál szerintem minimum elvárható egy alapszintű photoshop vagy más képszerkesztői

tudás. A profibb webáruházaknak vannak arculati elemeik. Azokat összeszerkeszteni egy Facebook hirdetéshez nagyon egyszerű. Pl. van egy kép egy akciós ágyneműhuzatról... A képre szerkesztesz egy max pár szavas leírást ízletes betűtípussal illetve a sarokba a webáruház logóját oszt heló. :D

2019. nov. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!